Екс-прем’єр Нідерландів помер одночасно зі своєю дружиною шляхом спільної евтаназії – Суспільство

Екс-прем'єр Нідерландів помер одночасно зі своєю дружиною шляхом спільної евтаназії - Суспільство

Фото: telegraph.co.uk

Колишній прем’єр-міністр Нідерландів Дріс ван Агт разом із дружиною пішов із життя внаслідок проведеної процедури евтаназії. Про це повідомляє The Telegraph.

– Він помер, взявшись за руку зі своєю коханою дружиною Євгенією ван Агт-Крекельберг, підтримкою та опорою, з якою він був разом понад 70 років і яку завжди називав “моя дівчинка”. – заявила заснована ним правозахисна благодійна організація The Rights Forum, додавши, що пара познайомилася, будучи студентами у Наймегені.

Подружжя померло у понеділок, 5 лютого, і поховано на приватній церемонії у східному місті Неймеген. Їм обом було по 93 роки. Обидва вже деякий час мали слабке здоров’я. У 2019 році Ван Агт переніс крововилив у мозок і так і не зміг повністю одужати.

Ван Агт був прем’єр-міністром з 1977 по 1982 рік. Він був популярний завдяки своєму гумору та участі у велогонці Тур де Франс разом із велосипедистами. Політичні суперники таврували його як “єзуїта” та “містика”. Після звільнення з офіційних постів продовжував брати активну участь у міжнародній політиці, зокрема, у процесі врегулювання палестино-ізраїльського конфлікту.
Джерело