Екс-чоловік Брітні Спірс здивував змінами: за 5 місяців скинув 18 кг ваги

Асгарі, який подав на розлучення зі Спірс у серпні, стверджує, що він нещодавно пережив «духовний» та «енергетичний» зсув.

Екс-чоловік Брітні Спірс після розлучення із нею вразив змінами свого зовнішнього вигляду. Чоловік значно схуд за 5 місяців, інформує Ukr.Media.

29-річний тренер зізнався, що після розставання з виконавицею він скинув 18 кг. Він досяг цих результатів за 5 місяців. Він пояснив, що маючи більше вільного часу для себе, він вирішив не марнувати його:

"За 5 місяців зі мною трапилася маленька трансформація, за результатами якої я скинув близько 16-18 кг. Буває, що, перебуваючи в ситуації, коли не обов'язково приділяти увагу собі, вам може бути важко виявити зміни у вашому тілі, але всі інші це бачать".

Асгарі, який подав на розлучення зі Спірс у серпні, стверджує, що він нещодавно пережив «духовний» та «енергетичний» зсув. «Тепер я маю більше часу, щоб сконцентруватися на собі. Коли ти наодинці, це реально чудова нагода для особистого зростання», — пояснив він. Сем додав, що хоч перетворення з ним трапилося після розриву з Брітні, це не було актом помсти. Чоловік описує це як "любов до себе".

Джерело