Дві ГЕС виведено з експлуатації внаслідок удару Росії 8 травня – Суспільство

Дві ГЕС виведено з експлуатації внаслідок удару Росії 8 травня - Суспільство

Фото: t.me/ukrhydroenergo

Дві ГЕС виведено з експлуатації внаслідок удару Росії по енергетиці України у ніч проти 8 травня. На сьогодні вся гідрогенерація України зазнала нищівних пошкоджень. Про це вдень 9 травня повідомило Укргідроенерго.

– Дві ГЕС виведено з експлуатації. 8 травня, під час ранкових обстрілів критичної інфраструктури, значних уражень було завдано і обʼєктам гідроенергетики… На сьогодні вся гідрогенерація зазнала нищівних пошкоджень. Знищене обладнання потребує чималих зусиль для ремонту, відновлення і значних фінансових коштів, – сказано у телеграм-каналі Укргідроенерго.

Уранці 8 травня компанія ДТЕК повідомила, що під час нічного удару Росія атакувала три ТЕС. Обладнання серйозно пошкоджено. У Міненерго зазначили, що це був пʼятий масований обстріл Росією енергетичних обʼєктів України з 22 березня. Укренерго попередило про можливі відключення світла у всіх областях увечері 8 травня. У ніч проти 8 травня Росія випустила понад 50 ракет і 20 “шахедів” по енергетичній інфраструктурі у Львівській, Вінницькій, Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій та Івано-Франківській областях. 
Джерело