ДСНС повністю змінила протоколи – Клименко

ДСНС повністю змінила протоколи - Клименко

Фото: ГСЧС Протоколи реагування ДСНС повністю змінили

Вирішено збільшити кількість підрозділів, які займаються ліквідацією наслідків російських ударів по нафтових та газових об’єктах.

Державна служба з надзвичайних ситуацій України (ДСНС) змінила протоколи реагування, що стосуються роботи рятувальників, а також використання інженерної та спеціальної техніки. Про це у неділю, 14 квітня, в ефірі телемарафону повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.  

“Ми переглянули повністю інструкцію з використання сил ДСНС. Це стосується інженерної техніки, спеціальної техніки і наших рятувальників.

Ми збільшили кількість рятувальників, які займаються висотними роботами: якщо на початку року їх було 150, то зараз уже 500. Ми також збільшуємо так звані “фонтанні” підрозділи, які займаються ліквідацією наслідків на об’єктах нафтової та газової галузі”, – повідомив він. 

Клименко зазначив, що правила змінюються з огляду на допущені помилки, в тому числі випадки загибелі працівників ДСНС під час ліквідації наслідків російських повітряних атак.

“Ми змінили повністю всі протоколи реагування, починаючи від того, які мають бути бронежилети на наших рятувальниках. Тому що на початку війни й ще кілька місяців тому ми втратили кілька рятувальників, тому що бронежилети не закривали весь тулуб. У великому бронежилеті незручно працювати, але це питання безпеки, питання життя і смерті”, – сказав Клименко.

Міністр також додав, що ДСНС залучена до допомоги місцевим органам влади, щоб готувати другу і третю лінії оборони.

Удар по Харкову: загинули троє рятувальників

Джерело