Дружина Тімура Мірошниченко подала документи на усиновлення другої дитини без чоловіка

Дружина Тимура Мірошниченко умовно стане мамою-одиначкою для четвертої дитини у їхній родині.

Ведучий програми «Життя відомих людей» та коментатор пісенного конкурсу Євробачення Тимур Мірошниченко вчетверте стане батьком. Телезірка разом зі своєю дружиною, адвокаткою та ведучою Інною Мірошниченком, через два з половиною місяці після усиновлення хлопчика Марселя вирішили взяти ще одну дитину з притулку, інформує Ukr.Media.

На своїй сторінці в Інстаграм у розділі сторіс Інна оголосила про те, що вже подала документи до служби у справах дітей та сім'ї у Дніпровському районі Києва, проте цього разу усиновлювати дитину вона буде без чоловіка, умовно отримавши статус мами-одиначки.

За словами юристки, Тимур не має можливості вдруге відвідувати курси для майбутніх усиновителів, тому він дав письмову згоду брати дітей на своє утримання. Інна додала, що після курсів на неї чекають рекомендації від психологів, постанова на облік та судове засідання.

"Я пішла на друге коло. Цього разу я подаюсь сама. Бо Тім і так унеможливив відвідування школи навесні. Вдруге таке диво не станеться. Так можна було. У мене є житло, дохід та згода чоловіка брати дітей на своє утримання. Потім я стаю умовно мамою-одиначкою щодо нової дитини (дітей). А далі ще один суд — внутрішньосімейне усиновлення. Дещо більше юридичних нюансів. Але це легше, ніж Тіму підлаштуватися під школу. Чому так швидко? Тому що відчуваю, що є місце у серці та у квартирі. А дітей, які чекають на сім'ю, все ще десятки тисяч", — написала Мірошниченко.

Нагадаємо, що у зіркового подружжя, крім прийомного дворічного Марселя, є двоє рідних дітей — 5-річна Мія та 4-річний Марк.

Джерело