Дружина мера Тбілісі вразила світ своєю красою! На неї варто поглянути!

Нещодавно пост мера Тбілісі зайняв дуже красивий і брутальний чоловік. Його звуть Кахабер Каладзе.

У минулому він відомий футболіст, а також екс-міністр енергетики. Багато дівчат зацікавилися таким гарним мером, передає Ukr.Media.

Але, на жаль, він вже одружений і любить свою другу половинку.

Його дружина дуже ефектна дівчина по імені Анукі Арешидзе. Вона складе конкуренцію навіть найкрасивішої топ-моделі. Успіх, працьовитість і зовнішність роблять дівчину неймовірно привабливою. Вона виглядає дуже молодо і свіжо.

Вона дизайнер одягу, має свій бренд «Anouki». Її роботи відомі у всьому світі і представлені на модних показах Нью-Йорка, Мілана і Парижа. Сама дівчина неодноразово дивувала своїх шанувальників яскравими і нестандартними образами, але на даний момент намагається виглядати більш елегантно, адже її чоловік займає дуже високу посаду.

У минулому Анукі – учасниця балету «Сухішвілі». Але, незважаючи на свою успішну кар'єру, на яку потрібно дуже багато часу, вона не менш успішна мати. У Кахабера і Анукі є три сини: Леван, Ваче і Кахабер.

А найцікавіше те, що їх вихованням займається лише сама дівчина, не вдаючись до допомоги няньок і вихователів.

Як говорить сама Анукі, вона мріє провести свою старість у затишному заміському будиночку зі своїм дорогим чоловіком, дітьми і майбутніми онуками.

З-за щільного завантаженого графіка подружжя не так вже часто бачаться, а вже тим більше проводять час разом. І їм так не вистачає тієї уваги і тепла, тому вони мріють про самоту один з одним.

Джерело