Дружина київського наркодилера, яка знімала ППО, виїхала за кордон – Суспільство

Дружина київського наркодилера, яка знімала ППО, виїхала за кордон - Суспільство

Українська блогерка та співачка Інна Воронова, яка влітку 2023 року оскандалилася тим, що знімала роботу ППО та отримала умовний термін за це, поїхала за кордон. Примітно, що її судимість ще не “згоріла”. Про це повідомляє Telegraf.

Так, згідно з інформацією у соціальних мережах Воронова, дружина відомого у деяких колах наркодилера Чернецького, зібрала речі, сім’ю та поїхала до однієї з теплих країн. Точне місце, де вона знаходиться, жінка пообіцяла уточнити пізніше.

– Ми переїхали туди, куди мріяв Даня (один із синів — Ред.). Я довго не наважувалася сюди переїхати, але обставини вирішили за мене, – розповідає співачка.

Інна Воронова влітку 2023 року була засуджена до п’яти років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробувальним терміном в один рік у справі про відеофіксацію роботи ППО. Згодом Інна Воронова вибачилася за те, що виклала в мережу кадри роботи ППО. Вона заявила, що злякалася обстрілу та на емоціях здійснила необдуманий вчинок. Пізніше блогерка вирішила “підняти бойовий дух” українським воїнам своїм еротичним фото. Українці у коментарях обурилися такому вчинку.
Джерело