Другий на Київщині центр рекрутингу до армії відкрився у Броварах – Суспільство

Другий на Київщині центр рекрутингу до армії відкрився у Броварах  - Суспільство

Фото: facebook.com/MinistryofDefence.UA

У п’ятницю, 5 липня, на Київщині у Броварах відкрився другий в області центр рекрутингу української армії. Загалом по Україні це двадцять шостий рекрутинговий центр, зазначають у Міноборони.

У центрі доступно понад 10 тисяч вакансій до різних підрозділів Сил оборони. Прийти та рекрутуватися можна навіть із повісткою про уточнення даних. При цьому спеціально навчені рекрутери супроводжують людину, яка долучається до захисту країни, на всіх етапах рекрутингу, заявляють у Міноборони.

– Звертаємо увагу, що незалежно від того, де людина зареєстрована, вона може прийти до центру рекрутингу. Тут не перевіряють документи, не роздають повісток, а лише допомагають знайти себе у силах захисту держави. Звертаюся до всіх – телефонуйте і приходьте. Рекрутуватися можна навіть із порядком денним про уточнення даних, — підкреслив Уповноважений представник Міністерства оборони з рекрутингу Олексій Бежевець.

Центр рекрутингу за адресою вул. Героїв України, 18 (приміщення ЦПАУ). Він працюватиме з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, а у п’ятницю з 8:00 до 15:45.

12 лютого перший Центр рекрутингу української армії було відкрито у Львові у лютому цього року. 30 квітня речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін запевнив, що в центрах рекрутингу в Сили оборони, які відкриваються в Україні, повістки не вручатимуть.
Джерело