Дрони РФ мають різні звукові характеристики – Гуменюк

Дрони РФ мають різні звукові характеристики - Гуменюк

Фото: Скриншот відео Керівниця об’єднаного пресцентру Оперативного командування Південь Наталія Гуменюк

Дрони Shahed переважно пофарбовані у більш темні кольори, під колір нічного неба. Також вони часто мають різні звукові характеристики.

Керівниця об’єднаного пресцентру Оперативного командування Південь Наталія Гуменюк заявила, що деякі дрони Shahed, які запускає Росія, можуть мати посилену бойову частину. Крім того, дрони РФ часто мають різні звукові характеристики. Про це вона заявила в ефірі телемарафону.

“Висновку щодо того, що Shahed мають більш посилену бойову частину, ми поки що не маємо, зокрема стосовно того дрона, який влучив у багатоповерхівку в Одесі 2 березня. Але є припущення у фахівців, що, ймовірно, деякі з них дійсно мають підсилену бойову частину”, – розповіла Гуменюк.

За її словами, дрони Shahed переважно пофарбовані у більш темні кольори, під колір нічного неба.

“Вони часто мають різні звукові характеристики: дещо гучніше, дещо тихіше – у різних модифікаціях, очевидно, по-різному. Наявні ознаки того, що (окупанти – ред.) підбирають, як буде ефективніше”, – зазначила Гуменюк.

Раніше повідомлялося, що РФ модернізує “шахеди” карбоном, аби їх важче було виявити.

Нагадаємо, іранські дрони-камікадзе, які використовує РФ, тепер оснащені новими двигунами, які забезпечують кращу швидкість, дальність та зменшують шумність БПЛА.

Джерело