ДПСУ повідомила про ситуацію на КПП Шегині

ДПСУ повідомила про ситуацію на КПП Шегині

Фото: ДПСУ Рух вантажівок у пункті пропуску Шегині-Медика поки що триває

Прикордонники досі не отримували від польської сторони підтвердження про початок блокування руху фермерами.

Станом на ранок 9 червня контрольно-пропускний пункт (КПП) Шегині-Медика на кордоні з Польщею працює в штатному режимі, хоча польські фермери збиралися його заблокувати. Про це у неділю повідомив речник Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Андрій Демченко у коментарі Українській правді.

“Напрямок пунктів пропуску Шегині-Медика працює в штатному режимі. Станом на зараз, усі категорії транспортних засобів перетинають кордон в обох напрямках без перешкод. Від польської сторони ми не отримували поки підтвердження про початок блокування руху польськими фермерами”, – заявив він.

Демченко не виключив, що блокування руху для транспортних засобів сьогодні не відбудеться.

“Звісно хочеться, щоб такі дії взагалі не відбувалися, але не можна виключати, що вони на цьому напрямку відтерміновуються, зважаючи, що вони анонсувалися”, – додав він.

Напередодні стало відомо, що польські фермери можуть заблокувати пункт пропуску Шегині-Медика до кінця вересня.

Нагадаємо, 7 червня поляки припинили акцію протесту перед КПП Гребенне-Рава-Руська, який блокувався з 4 червня. Вони вимагали зменшити ввезення зернових культур на територію Польщі з України.

Як відомо, польські фермери з лютого блокували КПП, протестуючи проти ввезення української агропродукції, продовження економічного безвізу з Україною ще на рік, а також проти “зеленого курсу” ЄС. Ця акція протесту припиналася 29 квітня.

Джерело