«Досягти всього і одразу»: що принесе вогняний Молодик у Стрільці 12 грудня всім знакам Зодіаку

Останній Молодик 2023 року знаменує феноменальний прогрес у роботі, особистому житті та фінансах!

Якщо листопад був морально непростим місяцем, то грудень явно прийшов, щоб «вибачитись» і подарувати всім нам напрочуд потужну енергію. На нас чекає останній Молодий місяць 2023 року, який відбудеться 12 грудня у знаку Стрілець, який відповідає за розширення, особисту експансію та прорив уперед — той випадок, коли захочеться всього й одразу, інформує Ukr.Media.

В астрології сузір'я Стрільця відповідає за масштабний погляд на світ — представникам цього знака властиво мріяти по-великому, а коли справа стосується Молодика в Стрільці — ми стаємо неймовірними оптимістами та шукачами успіху. Класично цей знак управляє сферами шоу, освіти та міжнародними відносинами, але у форматі розширення вашого рівня життя завдяки цьому. Тому в Молодий місяць у Стрільці ви можете почати вести соціальні мережі для збільшення популярності, а може наважитеся сплатити собі навчання для зростання доходів або задумаєтеся про міграцію за кордон.

Як не крути, всі питання Молодика 12 грудня пов'язані з грошима, причому йдеться про особисті доходи кожної людини. Саме гроші: їх вкладення, продаж нерухомості, покупка авто тощо будуть стояти на чолі всіх подій.

Вся річ у тому, що Юпітер — диспозитор Молодика — буде у Тельці. А цей знак класично управляє темою доходів, заробітків і накопичень — ніби ваш внутрішній Золотий тілець вимагатиме опрацювати ваші фінансові аспекти в житті.

Наприклад, ви можете вирішити перестати жити за рахунок свого чоловіка і вийдете на роботу. Або купите квартиру і почнете здавати її в оренду, таким чином накопичуючи собі капітал.

Важливо, що Молодий місяць відбуватиметься у 21 градусі знака Стрілець, даючи потужний вогненний трін до Вузла Майбутнього в Овні — той випадок, коли ви зробите важливий прорив для кармічного завдання вашого 2024 року. Умовно, 12 грудня вам захочеться діяти, бо сітка подій 2024 року вже сформована так, що енергетично впливає на ваші рішення наприкінці 2023 року.

Все ж таки не варто забувати, що другий управитель знака Стрілець і другий диспозитор Молодика — це Нептун, який відповідає за наше несвідоме та інтуїцію. Тому, якщо ви відчуєте внутрішній інсайт і «стусан» від Всесвіту для особистої ініціативи — дійте! Вищі сили явно передають вам сигнал, що зараз є період, коли треба щось почати заради результатів, які ви отримаєте у 2024 році.

До речі, програма Молодого місяця 12 грудня триватиме рівно 6 місяців — у Повний місяць у Стрільці 23 травня ви отримаєте результат з питання, яке розпочали зараз. Наприклад, 12 грудня ви вирішите оплатити собі навчання, а наприкінці травня отримаєте диплом і почнете серйозно заробляти завдяки цій освіті. Або 12 грудня ви наважитеся купити квартиру, а вже 23 травня ви в'їдете до неї або почнете ремонт.

Джерело