Донька покійного Кузьми Скрябіна зіграла весілля

Це єдина дитина музиканта.

Стало відомо, що дочка легендарного українського музиканта Андрія Кузьменка, більше відомого як Кузьма Скрябін, 22-річна Марія-Барбара вийшла заміж, інформує Ukr.Media.

У п'ятницю, 20 грудня, дівчина, яку батько раніше називав Бася, зіграла весілля з коханим на ім'я Віктор. Про радісну подію на своїй сторінці в Instagram повідомив близький друг покійного Кузьми — соліст гурту DZIDZIO Михайло Хома. Він прийшов особисто привітати молодят:

"Друзі, я сьогодні прийшов привітати з Днем весілля двох прекрасних молодих людей: Барбару і Віктора! Бася — єдина дочка Кузьми, а він сьогодні разом з нами святкує і радіє за свою дитину, за таку гарну нову сім'ю, за всі ті роки, які вони повинні прожити в любові, щасті й багатстві. Многая літа молодій парі".

На фотографіях, які артист прикріпив до посту, Барбара позує в розкішній весільній сукні разом зі своїм новоспеченим чоловіком.

Зазначимо, що про доньку загиблого Кузьми Скрябіна відомо небагато. Дівчина, яка живе в Києві, навчається у Національному медичному університеті імені А. А. Богомольця і в майбутньому планує працювати дерматологом.

Нагадаємо, Андрій Кузьменко загинув у ДТП 2 лютого 2015 року. Автомобіль, за кермом якого перебував музикант, зіткнувся з молоковозом. Кузьма помер на місці.

Джерело