Додаток “Повітряна тривога” почне сповіщати про різні види загроз – Суспільство

Додаток "Повітряна тривога" почне сповіщати про різні види загроз  - Суспільство

Фото: ajax.systems

В оновленій версії додатку “Повітряна тривога” додали повідомлення про різні загрози, стихійні лиха та інструкції про те, що робити у таких ситуаціях. Про це йдеться у блозі Ajax Systems.

– У версії 5.2 додано можливість отримувати важливі сповіщення від ОВА та органів управління цивільного захисту України про різні типи небезпек. Оновлення вже доступне для користувачів iOS, Android, – йдеться у повідомленні.

У додатку вже є спеціальні оповіщення кожного типу тривоги. Вони не обмежуються лише звуковими сигналами, але також включають надсилання текстових повідомлень з рекомендаціями щодо дій. Це дозволить швидко повідомити велику кількість людей про критичні події, такі як руйнування греблі чи необхідність організації евакуації.

Тепер додаток надає попередження про ракетні удари, артилерійські обстріли, вуличні бої, радіаційні та хімічні загрози, стихійні лиха, а також важливі сповіщення від ОВА та органів управління цивільного захисту України.

6 лютого міністр цифрової трансформації Михайло Федоров анонсував, що невдовзі у мобільному додатку “Дія” запустять послугу онлайн-реєстрації шлюбів за допомогою відео. 22 грудня в Україні розробили мобільний додаток для смартфонів та планшетів, який дозволяє продовжувати навчання у разі блекауту.
Джерело