Дочка Ірини Шейк та Бредлі Купера вперше вийшла на червону доріжку пліч-о-пліч зі своїм знаменитим батьком

Нове покоління зірок на підході!

Останнім часом шанувальники знаменитих артистів, моделей та музикантів повсюдно судачать про виникнення нових творчих династій. Втім, чому дивуватися, якщо свою частку популярності зараз шукають діти наших колишніх кумирів. Дехто з цих молодих обдарувань, втім, справді виявляється талантом. Візьми хоч тих же Джіджі Хадід та Лілі Роуз-Депп! Але молоді розслаблятися не доводиться. Їм на п'яти вже настає наступне покоління, частиною якого стала донька Ірини Шейк та Бредлі Купера, інформує Ukr.Media.

Дочка Ірини Шейк вперше з'явилася на публіці

Маленька Лея де Сьєн Шейк Купер з'явилася на світ у березні 2017 року. Попри те, що у 2019 році її батьки розійшлися, Бредлі та Ірина продовжили дбати про свою дочку рука об руку. Папараці лізли на стіну від безсилля: журналістам було не впоратися зі зведеною актором та моделлю завісою таємниці.

Ще до народження Леї її тато і мама уклали між собою негласний договір. Дочка Ірини Шейк і Бредлі Купера мала отримати можливість повноцінно насолодитися всіма принадами дитинства. Тому актор і модель навіть після розставання разом приховували всі дані про дочку і захищали її від очей.

Спадкоємиця двох талантів

Ситуація змінилася завдяки прем'єрі нового фільму із Бредлі Купером. Після довгої та важкої акторської забастовки знаменитість вирішила перетворити прем'єру на повноцінне свято як для себе, так і для фанатів. Тому Бредлі вважав, що кращої ситуації для показу 6-річної Леї світу не знайти.

Так, мала вийшла на червону доріжку і одразу потрапила під приціл об'єктивів тисяч камер. Але поводилася Лея при цьому дуже спокійно і навіть позувала журналістам. Справді, дівчинці не було чого боятися, адже пліч-о-пліч з нею знаходився люблячий батько та його найкраща подруга.

Близький супровід

Бредлі не відходив від спадкоємиці ні на крок. Поведінка Купера якнайкраще продемонструвала, чому публіка вважає його одним з кращих отців Голлівуду. Допомагала артистові його найкраща подруга Леді Гага. Зірки познайомилися ще п'ять років тому на зйомках стрічки «Зірка народилася» і відтоді серйозно потоваришували.

А ось Джіджі Хадід, нинішньої пасії Бредлі Купера, поряд з актором не було. Та й Ірина Шейк не була присутня пліч-о-пліч з донькою. Тим не менш, публіка дізналася, що модель підтримує рішення колишнього чоловіка. Адже красуня навіть опублікувала у соцмережах фото Бредлі та дочки, підписавши його: «Так пишаюся татом і Леєю».

Сама ж дочка Ірини Шейк справила на червоній доріжці справжній фурор. Шанувальники Купера одностайно вирішили, що мала пішла вся в батька. Втім, для публіки це було скоріше компліментом. Як мінімум спокійну харизму Бредлі Лея точно успадкувала. І якщо в майбутньому вона вирішить піти в актриси, це стане для неї величезним плюсом!

Джерело