До яких подій може свербіти ліва рука: популярні прикмети

Існують різні прикмети про те, що означає свербіж рук.

Корисно знати, до чого свербить ліва рука, щоб людина могла розуміти, що з нею після цього може статися. Забобонні люди знають, що ліва долоня свербить до прибутку. Тому зазвичай кажуть: "Ліву руку чухати — незабаром гроші будеш рахувати", інформує Ukr.Media.

Значення прикмети про те, що свербить рука

Чим сильніше свербить ліва рука, тим більший очікується прибуток. Мова може йти або про несподівану премію, або про повернення кимось старого богу.

Щоб посилити дію прикмети, рекомендується провести спеціальний ритуал. Засвербіла ліва долоня — взяти у цю руку гроші. Не дрібні, а кілька купюр будь-якого номіналу.

Також можна доторкнуться лівою рукою, що свербить, до правої кишені на одязі. Вважається, що тоді сума прибутку збільшиться. Але є й інша думка: часом ліва рука свербить до витрат.

Усі прикмети, які пов'язані з лівою рукою, належать до сфери фінансів. Висновок простий: свербить ліва долоня — незабаром доведеться рахувати гроші.

Складніше зрозуміти, що доведеться з ними робити: отримувати або віддавати купюри.

На що чекати, якщо свербить права рука

У Англії є забобон про те, що якщо у вас свербить ліва рука, то це до втрати грошей. У нашій країні вважається, що коли свербить ліва рука, то це, навпаки, обіцяє велике багатство.

Права рука свербить — людина буде з кимось вітатися. Це означає, що наближається приємна зустріч. Тому що за руку зазвичай вітаються з кимось близьким.

Велике значення має той факт, у який день тижня засвербіла права долоня:

У понеділок

Це до зустрічі зі знайомою людиною.

У вівторок

У цей день існує шанс побачитися зі старим другом.

У середу

Є досить висока ймовірність нового, приємного знайомства.

У четвер

У цей день може статися побачення.

У п'ятницю

Свербіж руки віщує любовну зустріч.

У суботу

У цей день вдасться зустрітися з коханою людиною.

У неділю

Може відбутися зустріч з солідною або високопоставленою людиною.

Біоенеогетики стверджують, що права долоня може свербіти, коли у організмі накопичилося багато негативу. У такій ситуації слід прислухатися до сигналів свого організму, і знайти можливість випустити емоції назовні.

Якщо причиною гніву або образи стала людина, то саме час висловити їй свої почуття. Якщо такої можливості немає, то записати думки на папері і спалити його, відпускаючи негативну енергію.

Можна співати, танцювати, бити боксерську грушу, відвідати концерт або покричати у полі. Підійде будь-який спосіб, який передбачає вивільнення того, що накопичилося всередині людини.

Джерело