До грошей, зустрічі чи сварки: до чого сверблять руки

І чи можна їх чухати, згідно з народними прикметами.

Вважається, що ліва долоня свербить до грошей, а права — до зустрічі. Однак у цієї народної прикмети є набагато більше трактувань і різних нюансів, інформує Ukr.Media.

Народна прикмета говорить, що ліва долоня свербить до прибутку. Але це можуть бути як зароблені вами гроші, так і знайдені або виграні. Вважається, що чим сильніше свербить долоня, то більші купюри ви будете приймати.

При цьому ліва рука може свербіти й до розтрат. У цьому разі наші розумні пращури говорили, що її просто не потрібно чухати. Свербіти рука може також і до зміни погоди, а саме до дощу та сльоти.

Для чоловіків ця прикмета означає успішне підписання контракту або ділову зустріч із хорошим кінцем. Якщо ж долоня засвербіла у закоханих, це віщує довгоочікуване побачення з коханою людиною. Самотнім — близьку зустріч зі своєю другою половинкою.

Що стосується правої долоні, то за народними прикметами, права долоня свербить до несподіваної зустрічі. А ось якщо рука засвербіла у незаміжньої дівчини, значить, попереду приємне знайомство.

Чоловікам у такій ситуації потрібно бути готовим до прийняття важливих рішень або несподіваних новин на любовному фронті.

Має значення і час доби. Якщо права долоня засвербіла вранці, варто готуватися до романтичної або ділової зустрічі. Удень — остерігатися різких розмов із близькими. Увечері — завтра на вас чекає непростий день. На заході сонця або перед сном — до прийняття важливих рішень або довгоочікуваних покупок.

Якщо ж засвербіли обидві руки, то це означає, що будь-яке починання закінчиться добре. Сприятливе посилиться подвійно, а все негативне розсіється без вашої участі.

Джерело