До чого сверблять п’яти: народні прикмети та забобони

Поколювання, почісування і свербіж у п'ятах можуть вказувати на різні події, які незабаром відбудуться в життя.

Народні прикмети продовжують жити і в сучасному світі, адже мудрість наших предків часто допомагає вибратися зі скрутного становища. Багато прикмет пов'язані з сигналами організму, коли тіло намагається попередити господаря про майбутні події. У зв'язку з цим навіть поколювання в п'яті може стати сигналом до дії, інформує Ukr.Media.

Експерти рекомендують звертати увагу на такі сигнали, щоб в житті не було неприємних сюрпризів, а також для того, щоб не упустити можливість виконати заповітне бажання.

До чого свербить права п'ятка

Права п'ята починає свербіти, коли потрібно швидко у далеку подорож. У разі якщо вона не була запланованою, можуть направити до несподіваного відрядження по роботі або запропонувати спільну подорож з близькими людьми.

Права п'ята свербить до приємних новин і виконання бажань або планів. Чекають нові приємні знайомства, а також везіння в матеріальному плані.

Згідно з повір'ям, ліва п'ятка свербить, коли необхідно завершити щось, щоб мати можливість почати нові справи. Не виключені тимчасові труднощі, з якими потрібно впоратися своїми силами, щоб досягти щастя.

Права п'ята свербить, коли будинок потребує оновлення. Згідно прикмиті, треба переставити меблі, завершити ремонт або прикрасити оселю, щоб створити в ній сприятливу атмосферу.

Права п'ята свербить перед важливою зустріччю – варто насторожитися. Не виключені обман чи помилка, особливо якщо мова йде про передачу грошових коштів або перед великою покупкою.

До чого свербить ліва пятка

Прикмета свідчить, що ліва п'ятка починає свербіти, коли планам не судилося збутися, і домовленості між людьми зірвуться.

Свербіння в лівій п'ятці може вказувати на швидкий обман з боку близьких людей. У сімейних парах це може бути зрада з боку чоловіка.

Ліва п'ятка також свербить перед зустріччю з неприємними людьми, які можуть порушити плани і повідомити погані новини.

Масаж лівої п'ятки попереджає про можливість витратити гроші даремно. Якщо нога засвербіла перед походом в магазин, не варто робити великих покупок. Товари можуть швидко прийти в непридатність або продаватися за завищеною ціною.

Ліва п'ятка свербить перед побаченням – воно пройде не так, як планувалося, а подальші відносини навряд чи будуть можливі.

Свербить п'ятка у дівчини

Ліва п'ятка, яка зачесалася несподівано під час ходьби, обіцяє дівчатам неприємну зустріч з чоловіком.

За прикметою, ліва п'ятка у дівчини свербить, коли на її майно зазіхають шахраї. У цей день не варто брати з собою цінності, а також відкривати вір незнайомцям.

Права п'ята свербить до романтичних зустрічей і швидкого визнання в любові.

П'яти зачесалися разом – не потрібно приймати необдуманих рішень, інакше дорога буде неприємною, а події будуть розвиватися не за планом.

Свербить п'ятка у чоловіка

Ліва п'ятка у одруженого чоловіка свербить до адюльтеру. Не виключено, що під час відрядження або одиночної подорожі у нього зав'яжеться роман. Вільному чоловіку такий свербіж обіцяє швидку зустріч з дівчиною, яка може стати його другою половинкою.

Права п'ята свербить перед труднощами і випробуваннями. Від того, наскільки холоднокровним залишиться чоловік, залежить його щастя.

Права п'ята свербить до швидких змін у кар'єрі, і щоб зростання тривало, важливо дотримуватися нейтралітету і не вплутуватися в конфлікти.

Відразу дві п'яти сверблять до дороги, під час якої чоловік отримає погану і хорошу новини.

Обидві сверблять п'яти

Подія сталася на вихідних – можна готуватися до кадрових перестановок і змін в особистому житті.

Згідно ще з однією прикметою, обидві п'яти сверблять, попереджаючи про неприємності через поспішні висновки або необдумані дії.

П'яти зачесалися по черзі – скоро прийде неприємна звістка чи відбудеться сумна подія.

Сигнали організму не варто залишати без уваги, адже може статися і так, що тіло вказує на проблеми, які потребують лікування і допомоги фахівців. Якщо проблем зі здоров'ям не спостерігається, то варто проаналізувати зв'язок між свербінням та подіями, що сталися після. Не виключено, що саме свербіж у п'ятах вбереже від неприємностей.

Джерело