До чого свербить праве око – значення прикмети по днях тижня

Свербить праве око – готуйтеся до змін. До добрим чи не дуже — дізнайтеся з тлумачення по днях тижня і часу доби.

Праве око свербить не просто так. В народних прикметах це знак посланий долею. Щоб правильно розшифрувати явище дізнаємося його тлумачення, інформує Ukr.Media.

Прикмети про свербіння по днях тижня

Існує думка, якщо в назві дня, коли зачесалося око, є буква «Р», це попереджає про хороші події. Якщо букви «Р» немає, погана ознака.

В понеділок

Скоро буде зустріч з близькою людиною, якої давно не бачили. Якщо з кимось лаялися останнім часом, є шанс помиритися.

Отримаєте новини, які порадують. Є шанс налагодити стосунки з родичами, повернути в сім'ю гармонію і розуміння. Постарайтеся в цей день ні з ким не сваритися.

Що означає, якщо свербить око у вівторок?

Це попередження, треба бути гранично уважним. Радість або нещастя чекає – все залежатиме від ваших дій. Відкладіть прийняття важливих рішень, не поспішайте видавати важливу інформацію. Що стриманішими будете, тим вдалим буде тиждень.

У середу – до подорожей

Скоро вирушите в подорож. Це може бути відпустка, відрядження, поїздка до родичів. Будьте впевнені, подорож принесе тільки позитивні емоції, неважливо куди поїдете, вам буде добре.

Якщо поїздка пов'язана з роботою, намагайтеся викластися на повну, від цього залежить кар'єра. Якщо ви самотні, у подорожі зустрінете вашу другу половинку. Деякі тлумачення вказують на зустріч з людиною, з якою давно не бачилися.

Прикмети для четверга

Сміх, щастя, радість. Що спровокує нестримні веселощі сказати неможливо, але можете розслабитися на пару днів, нічого поганого не станеться. Не бійтеся ділитися позитивними емоціями з іншими людьми. Чим з більшою кількістю знайомих ви поділитеся гарним настроєм, тим більше добра повернеться назад.

До чого свербить праве око в п'ятницю?

Попередження дивитися під ноги. Скоро знайдете важливу річ на вулиці чи вдома. Можливо, яку самі раніше втратили. Прикмети остерігають, піднімати речі на дорозі – поганий знак. Але вам цього робити і не потрібно. Знайдений предмет можете навіть не брати в руки. Досить просто помітити його – це вже притягне удачу.

Забобони суботи

Готуйтеся до емоційних романів, любовних пригод.

  • Заплановано побачення – воно пройде на вищому рівні, відносини, що почалися в цей день можуть перерости у більше, ніж звичайне захоплення.
  • Планів немає, вищі сили попереджають – можливий похід в затишний ресторан з коханою людиною або раптова зустріч з кимось, хто вирішить запросити вас на побачення.

Неділя

Прикмети на заміжжя обіцяють, якщо часто свербить око у неділю – скоро підете під вінець. Одиноким вказує на зустріч з тим, хто в подальшому запропонує спільне проживання або шлюб.

Сверблять обидва ока

Сверблять обидва ока – актуальні будуть і одні, й інші прикмети. Правда не можна сказати, в якій черговості будуть відбуватися події.

До речі, тлумачі прикмет запевняють, якщо протягом дня не тільки свербіли очі, але і свербіла нога, вдарилися ліктем, постійно свербіла якась долоня, такі явища також потрібно розтлумачити. При цьому актуальними будуть всі прогнози.

Свербіж в правому оці може попереджати як про хороші, так і не дуже сприятливі зміни. Зверніть увагу, в який день тижня це відбувається і зможете отримати більш детальну розшифровку.

Джерело