До чого свербить ліва долоня і що означає прикмета

Не тільки до грошей.

Хто з нас не чув, що рука свербить — до грошей. Ця народна мудрість відома всім. Але, як з'ясувалося, не тільки до доходів може свербіти наша долоня. Від наших мудрих бабусь ми дізналися й інші прикмети, що стосуються свербежу в руках, інформує Ukr.Media.

Що означає, коли свербить долоня?

У давнину наші предки вірили, що людське тіло здатне подавати різні знаки. За ними можна зробити невеликий прогноз на найближче майбутнє, дізнатися про майбутні події. Дійшли ці прикмети й до наших днів.

Так, наприклад, ми знаємо, що якщо свербить долоня, то це віщує нам отримання грошей незабаром. Але не все так просто.

Виявляється, трактування залежить від того, яка саме долоня свербить.

Свербить долоня правої руки

Народна мудрість говорить, що якщо ви відчуваєте свербіж у цій долоні, то незабаром вам доведеться вітатися з кимось. Вам варто чекати зустрічі найближчим часом.

Причому наші предки знали, що зустріч ця буде важливою.

Також свербіж у правій долоньці може означати й знайомство. Якщо вона свербить сильно і тривалий час, це станеться через два-три дні. Причому це рандеву ви напевно не плануєте. Безперервний свербіж у правій долоні сигналізує господареві руки, що йому слід поміркувати про майбутню зустріч.

Також прадіди вірили, якщо свербіж правої долоні виникає до очікування. Якщо ви згадаєте якусь конкретну людину і при цьому долоня почне свербіти, вона незабаром з'явиться на вашому порозі.

Існує також думка, що права долоня свербить до збитків і грошових втрат. Прикмету трактують таким чином, якщо свербіж виникає після заходу сонця. У цьому разі готуються до великих витрат.

Свербить долоня лівої руки

Це вірна прикмета, що ви можете сміливо розраховувати на фінансові надходження незабаром. А ще наші пращури знали, що свербіж цієї руки обіцяє людині фінансовий успіх.

У народі так і говорили: ліву долоню чесати — скоро грошики рахувати.

Причому, що сильніше свербить ліва долонька, то більший грошовий дохід очікується. Навіть якщо людина не розраховує на надходження прибутку, прикмета все одно спрацьовує. Гроші прийдуть у дім із несподіваного джерела. Причому не тільки готівка прийде до вас у руки, а й можуть надійти на банківську картку грошові кошти.

Якщо ліва долоня свербить часто, народна мудрість говорить: вам у майбутньому доведеться непристойно розбагатіти.

Джерело