До бідності та сварок: яку річ у жодному разі не можна дарувати

Як перевірити подарунок на погану енергетику та зробити очищення.

Вибираючи подарунок слід знати магічні властивості предмета. Адже деякі речі можуть принести негативну енергетику до будинку та нашкодити господарям, інформує Ukr.Media.

Не всі подарунки можуть принести користь. Є такі предмети, які категорично заборонено дарувати навіть ворогам. Вони здатні принести в дім біди й нещастя, буквально отруїти життя людині, якій його вручили. Одним із таких предметів є дзеркало. Езотерики впевнені, що такий дар може обернутися суцільними проблемами.

Про магічні властивості дзеркал відомо з давніх часів. Їх часто використовують для різних ритуалів, наприклад, знімають псування і пристріт, а також проводять ворожіння.

Однак, подароване дзеркало може зберігати в собі негативну енергію і тому користуватися ним не можна. Навіть просто встановлене в кутку дзеркало може шкодити — притягувати хвороби і порушувати рух позитивної енергії. В результаті, в сім'ї розпочнуться сварки, чвари та скандали.

Особливо обережно слід ставитись до купівлі антикварних дзеркал, оскільки вони можуть зберігати інформацію про старого власника. Одна справа, коли дзеркало є сімейною реліквією і зовсім інше, коли ви купуєте чуже дзеркало і при цьому нічого не знаєте про долю його колишнього господаря. Такий предмет здатний виплеснути у вашу хату проблеми незнайомих людей.

Але, що робити, якщо вам подарували дзеркало? В цьому випадку його потрібно перевірити на погану енергетику. Дзеркало встановлюють на стіл і ставлять перед ним свічку, що горить, а потім дивляться у відображення. Якщо свічка горить рівно, то енергія, що виходить від дзеркала чиста. Але коли полум'я починає "танцювати", а потім гасне, то таке дзеркало краще винести з дому або провести його очищення.

Для цього дзеркало ставлять у ванну, направляють на нього струмінь холодної води і витримують предмет у такому положенні кілька хвилин. Після очищення водою дзеркало насухо протирають і загортають у тканину, а потім прибирають на три дні в темне місце, наприклад, у шафу. Згідно з народними прикметами, такий ритуал очистить дзеркало від негативу.

Джерело