Джолі найняла як асистента рідну дочку — їй лише 15 років

Поки одні хвалять зірку за підтримку дітей, інші шукають каверзу.

Як стало відомо, Анджеліна Джолі найняла свою дочку як помічницю. Здавалося б, зіркова мати дбає про те, щоб у її 15-річної спадкоємиці був гідний рід занять. Але в Мережі вже встигли розкритикувати знаменитість за рішення, інформує Ukr.Media.

Джолі найняла свою дочку

Анджеліна Джолі нерідко потрапляє у скандали. Звичайно, чималу роль у цьому відіграли судові позови з Бредом Піттом. На щастя, останні нарешті завершилися. Однак це ніяк не заважає зірці фільму «Вічні» вислуховувати нову критику на свою адресу. І остання, що цікаво, пов'язана із її дочкою.

До речі, всього у Енджі троє спадкоємців: біологічні Шайло і Вів'єн та прийомна Захара. Усього ж актриса займається вихованням шести дітей. «У мене вдома шість дуже різних людей з індивідуальними бажаннями, потребами та думками. Щоразу, коли вони проходять через якісь етапи, почуття і навіть просту цікавість — я хвилююся за них», — зізналася Анджеліна у розмові з журналістами.

Проте, зважаючи на все, зірка Голлівуду цього разу дещо перегнула ціпок. Вся річ у тім, що Джолі найняла свою дочку Вів'єн як персонального асистента. «Вона дуже вдумлива та серйозно ставиться до театру. Вів старанно працює, щоб краще зрозуміти, як зробити свій внесок у процес».

Кумівство чи експлуатація?

Але підтримати таке рішення Анджеліни змогли не всі. Так поки одні хвалять багатодітну матір за підтримку спадкоємців, інші серйозно критикують дії актриси. Адже, на думку останніх, у такий спосіб стирається тонка грань приватного та професійного життя знаменитості. А хтось взагалі бачить у цьому кумівство.

«Що це за кумівство? Спосіб відібрати роботу у людини, яка дійсно могла б використовувати її для своєї кар'єри», «Справжній помічник має бути людиною, яка знає, що вона робить. Професіоналом, якому сплачують гроші. Якщо ні, то це експлуатація», «Вона використовує своїх дітей заради піару. Отже найм — це найменше зло».

Звичайно, наймати власних дітей на роботу може здатися не такою вже й поганою ідеєю. Однак явно не в той момент, коли їм лише 15 років. Тим не менш, не слід заздалегідь судити Джолі. Адже цілком імовірно, що Вів'єн сама попросила Енджи допомогти у старті власної кар'єри.

Джерело