Директор харківської типографії розповів про наслідки російського удару – Суспільство

Директор харківської типографії розповів про наслідки російського удару  - Суспільство

Фото: REUTERS

Під час російського удару по друкарні «Фактор-Друк» у Харкові загинули семеро співробітників, вигоріло більше тисячі квадратних метрів палітурного цеху вщент з обладнанням. Про це повідомив засновник і президент Групи компаній «Фактор» Сергій Порлітучий у Фейсбуці.

– Дорогі друзі, дякую вам за співчуття та підтримку… Сьогодні вранці поліграфічний комплекс «Фактор-Друк» зазнав рашистского ракетного удару. Семеро загиблих та шістнадцять травмованих. Більше тисячі квадратних метрів палітурного цеху вигоріло вщент разом з унікальним обладнанням, але це все вторинне, головне питання зараз – як пережити смерть соратників, з якими ще вчора вітався, проходячи цехами, які запитували у тебе про війну і мир, та з якими ти споживався надрукувати мільйони книжок та газет. Дякую друзям із самих різних міст і країн за співчуття та підтримку, а також працівникам МЧС (ймовірно, мається на увазі ДСНС – Ред.), медикам та іншим службам за їх професіоналізм і людяність, – написав Політучий.

Видавець показав фото та відео наслідків удару. На них видно зруйноване приміщення та книги, які валяються під уламками. 

Вдень 23 травня російська армія атакувала Харків ракетами С-300. У місті пролунало 15 вибухів, виникла пожежа у типографії “Фактор-Друк”, де друкуються книжки багатьох українських видавництв, зокрема Vivat.

 

Джерело