«Дія» анонсувала бета-тест шлюбу онлайн весільним відео з Кім Кардашьян – Суспільство

«Дія» анонсувала бета-тест шлюбу онлайн весільним відео з Кім Кардашьян - Суспільство

Фото: t.me/zedigital

У додатку “Дія ” запустили бета-тест нової послуги, завдяки якій українці зможуть, не виходячи з дому, подати заяву про шлюб та зареєструвати його. Про це повідомив у Telegram віцепрем’єр-міністр України з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

– Вже скоро українці просто у додатку зможуть подати заяву про шлюб та зареєструвати його. Для цього не треба буде нікуди ходити – вистачить “Дії”. Послуга буде суперактуальною для пар на відстані, а також для військових. Система запропонує вільні дати для церемонії по відеозв’язку, але не раніше ніж за п’ять днів до неї. Свідоцтво про реєстрацію шлюбу автоматично підтягнеться в “Дію”, а фізичний документ пара може замовити доставкою Укрпошти або забрати у відділенні Укрпошти, – пояснив міністр.

Федоров додав, що такої послуги немає у жодній країні світу. Запуск бета-тесту анонсували також на офіційних сторінках “Дії” у соцмережах, розмістивши ролик з кадрами весілля Кім Кардаш’ян.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Дія — Державні послуги онлайн (@diia.gov.ua)

30 березня стало відомо, що тепер українці зможуть одружитися онлайн через програму “Дія”. Шлюб можна буде укласти по відеозв’язку. 22 березня у додатку “Дія” стали доступні для скачування свідоцтва, атестати та дипломи про освіту. Після оновлення програми автоматично завантажуються освітні документи, видані з 2000 року.

Джерело