Декілька прикмет, які вказують, що про вас постійно хтось думає і згадує

Сигнали на відстані.

Буває, мимоволі згадуєш про людину, з якою вже давно не підтримуєш зв'язок. У такі моменти цікаво дізнатися: а чи думає вона про мене теж зараз? Насправді у більшості випадків це навіть можна з'ясувати. Ми зібрали для вас справжні прикмети, які дадуть відповідь на це актуальне питання. Якщо хоча б деякі з них ви помічали, то це не варто ігнорувати. Комусь ви явно не байдужі, інформує Ukr.Media.

Часта поява у снах

Сни — це складний прояв наших думок, почуттів та переживань, тому неодноразові зустрічі з кимось уві сні можуть свідчити про те, що між вами існує духовний зв'язок. Якщо конкретний знайомий зачастив своєю появою у ваші сни, ймовірно, що він часто про вас згадує саме вночі. Оскільки час перед сном має особливий настрій — значить, що у свідомості того, хто про вас думає, ви займаєте окреме місце. Особливо дієвою і правдивою є ця прикмета з четверга на п'ятницю.

У вас горять або сверблять вуха

Багато хто вважає це простою прикметою, але не можна заперечувати той факт, що наше тіло та мозок тісно пов'язані. Але ми не завжди здатні зрозуміти як. Якщо вуха почали раптом горіти чи свербіти на рівному місці, про вас явно хтось думає. Вважається, що, коли свербить ліве вухо, хтось обговорює ваші недоліки. Якщо ж ліве вухо свербить і почервоніло, людина може огидно про вас відгукуватися. Навпаки, праве вухо, яке горить чи свербить, говорить про те, що вас хтось любить, добре відгукується і підтримує.

Раптові спогади про цю людину

Буває так, що у людини виникають дивні відчуття, передчуття, раптові спогади про якогось знайомого, а відбувається це тоді, коли та замислюється про вас. У такому разі з'являються і раптові припливи смутку та туги. До речі, визначити, чи хтось думає про вас у цю хвилину, можна за допомогою нескладного ворожіння. Знадобиться листок паперу, на якому слід написати ім'я людини, що цікавить, і підпалити його рівно посередині. Потім треба звернути увагу на поведінку полум'я: якщо воно повернуло на лівий бік, значить, ця людина часто згадує вас, на правий — нещодавно розмірковувала, а рівномірне горіння на всі боки говорить про повну байдужість.

Незрозумілі мурашки або тремтіння

Мурашки та мандраж — це цілком відчутні маркери. Їхня поява в теплому приміщенні та спокійній обстановці теж свідчать про те, що хтось багато про вас розмірковує. Ці відчуття виникають як грім серед ясного неба і говорять про невисловлений енергетичний зв'язок.

Ви постійно зустрічаєте ту саму особу

Є така прикмета: якщо ви постійно зустрічаєте людину на вулиці в місцях, де її точно бути не повинно — вона думає про вас і підсвідомо закликає подумати про неї у відповідь.

Якщо ви щоразу із завидною періодичністю випадково зустрічаєте людину в несподіваних місцях — це спрацьовує телепатія. Вона про вас думала і таким чином закликала у своє життя. Така сама ситуація відбувається тоді, коли ви бачите її у кожному перехожому.

Гикавка

Прикмета про те, що гикавка — ознака чиїхось думок про вас, прийшла з азійської культури. Існує повір'я, що визначити ім'я людини, що згадує вас можна, називаючи списком різних знайомих: на ім'я якого гикавка припиниться, той і думає.

Джерело