Даша Кацуріна емоційно відреагувала на спільну пісню свого екс-чоловіка і його нової дівчини Наді Дорофєєвої

Дівчина зізналася, що через трек їй довелося піти до психотерапевта.

Даша Кацуріна емоційно відреагувала на вихід спільної пісні колишнього чоловіка Михайла з його новою коханою Надею Дорофєєвою, яка ще нещодавно була її найкращою подружкою. Дівчина зізналася, що через цю прем'єру їй довелося відправитися до психотерапевта, інформує Ukr.Media.

Мабуть, скандали навколо пари Наді Дорофєєвої і Міші Кацуріна ще не скоро вщухнуть. Днями закохані випустили першу спільну пісню "Щоб не було", яка наробила шуму в мережі. Тепер же на "гарячу новинку" відреагувала колишня дружина Михайла — Даша Кацуріна, від якої артист пішов до популярної співачки.

Даша заявила, що останні кілька днів отримує величезну кількість питань про те, чи слухала вона пісню свого колишнього коханого Міші Кацуріна, і як відреагувала на прем'єру такого скандального треку.

Кацуріна відверто зізналася, що з піснею "Щоб не було" вона познайомилася. Більш того, дівчина заявила, що після прослуховування треку їй стало настільки погано, що не допомогли навіть розмови з подругами, тому вона вирушила до терапевта.

"Чесно, трек я обговорила з подругами і терапевтом. Коментувати не хочу", — написала Даша.

Кацуріна також зізналася, що останній тиждень видався для неї вже дуже непростий. Вона захворіла, зайнялася відкриттям нового магазину для бренду свого одягу і випадково випрала паспорт. Шанувальники поспівчували Даші і відзначили, що вона — шалено сильна дівчина.

А ось колишній чоловік Наді Дорофєєвої Володимир Дантес ще ніяк не прокоментував нову пісню своєї екс-дружини. Нагадаємо, що після того, як його кинула співачка, Володя зійшовся з Дашею Кацуріною. Зараз пара підтримує один одного після непростого розлучення і разом виховує дітей, які залишилися у Дарини від шлюбу з Мішею.

Джерело