Дан Балан вперше публічно зізнався, які у нього стосунки з Тіною Кароль насправді

Музикант розсекретив, чи закоханий насправді в колегу.

Всесвітньо відомий молдавський виконавець і екс-наставник українського вокального проєкту "Голос країни" Дан Балан відреагував на заяву продюсера Володимира Завадюка про те, що його роман з Тіною Кароль був створений «синтетично» для рейтингу шоу, інформує Ukr.Media.

На своїй сторінці в Instagram 42-річний музикант опублікував відвертий пост, в якому розсекретив, що насправді пов'язує його з Кароль. За словами Балана, між ним і колегою по "Голосу країни" існує тільки дружба і щира симпатія, а романтичні стосунки "напридумували" телеглядачі. Дан звернувся до тих фанів, які звинуватили його в обмані.

"Люди, а в чому обман то? Ми ніколи не заявляли про якийсь зв'язок між нами, крім дружнього… те, що ви бачили в ефірах голосу — це була щира симпатія… А далі люди самі додумували, самі напридумували… і самі вирішили, що був якийсь обман… А те, що заявляв продюсер голосу про «придуману історію»… Він мав на увазі, що спочатку він придумав ідею, що для шоу було б добре, якщо у нас з'явився б «романтичний зв'язок» і підштовхував нас на це… А в кінцевому підсумку, насправді, вийшла щира симпатія… Те, що всі і помітили в ефірах… Без ніякого обману", — пояснив Балан.

Джерело