Цікаві факти про мільярдерів, які мало хто знає

Гроші – це добре, але що ми знаємо про життя найбагатших людей світу? Секрети мільярдерів, про яких вони нікому не розкажуть. Коли контролюєш великі багатства всього світу, то життя і турботи зовсім інші.

Кількість мільярдерів у світі не більше 2 тисяч. Дуже багаті люди теж відчувають певні проблеми і труднощі. Але це зовсім інші справи. Що криється за життям багатих людей?

Факти про мільярдерів, які вони нікому не розкажуть

Мільярдери не багатіли акціями

Більшість багатих людей не грали на Уолл-стріт, щоб розбагатіти. Набагато більше шансів отримати гроші працюючи в Силіконовій долині, над виробництвом, технологіями та іншими речами. Мільярди йдуть на Уолл-стріт тоді, коли вже багаті. Вони зберігають і примножують там свої активи. Тому бажання багатьох людей розбагатіти граючи на форекс, опціони і трейдинги в 98% випадках не принесуть їм гроші, інформує Ukr.Media.

Мільярдери піддаються небезпеці

Чим більше грошей, тим більше людей намагається тебе нагріти. Мільярдери страждають від вторгнень в особисте життя, наклепу, обману, шантажу. Навіть оточення мільярдерів може використовувати багатія або таємно обманювати його. Постійно доводиться витрачати багато грошей на безпеку і постійно бути пильним.

Мільярдери мають хорошу освіту

Часто в фільмах показують, як люди кидають навчання, а потім багатіють. Але це швидше виняток, ніж правило. Гарвардський університет займає перше місце по виробництву мільярдерів, як і багато інших гарних Внз. Більшість забезпечених людей домоглися багато завдяки гарній освіті і отриманим знанням.

Мільярдери не поважають мільйонерів

Мільярдери можуть спілкуватися і сидіти поруч за вечерею з мільйонерами, але вони не вважають їх за рівних. Мільйон доларів або десять – це не так багато для мільярдера. Вищі еліти мільярдерів дивляться зверхньо на мільйонерів.

Мільярдери бояться розлучень

Багаті люди воліють не розлучатися, щоб уникнути фінансових втрат і розвалу своїх корпорацій. Кількість розлучень не більше 8% подружніх пар серед мільярдерів. Це дуже низький відсоток. Зазвичай багаті люди складають шлюбні контракти або йдуть по життю дуже довго разом.

Клуб мільярдерів для чоловіків

90% мільярдерів – чоловіки. Жінки дуже рідко пробиваються в цей елітний клуб. В основному жінки мільярдери є вдовами багатих людей.

Мільярдери часто відчувають проблеми з родиною

Чим більше грошей, тим складніше керувати дітьми, родиною і численними родичами. Часто сім'я мільярдера ненавидить його і чекає його смерті, але любить його гроші.

Мільярдери стають все багатшими і багатшими, а бідні біднішими

Гроші йдуть до грошей. Середньостатистичний житель планети за останні 10 років став біднішим. 1% населення планети, незважаючи на кризи, безробіття і високі податки, стає все багатшим.

Мільярдери платять податкову ставку нижче, ніж звичайні люди

Багаті люди вже давно знайшли шляхи знижувати тягар податкового навантаження, виводити гроші в офшори, отримувати громадянство інших країн і ухилятися від оплат.

Мільярдери, друзі і особисте життя несумісні

Коли в тебе багато грошей, сподіватися на справжню любов і дружбу дуже складно. Дружба серед мільярдерів теж рідкість. Любов між багатими людьми теж має багато підводних каменів. Мільярдери, справжні друзі і справжня любов – це завжди складності.

Джерело