Ці вірні ознаки вказують, що насправді ви — відьма

Зверніть особливу увагу на наступні ознаки, які видають чаклунку з головою.

У середньовічній Європі відьму знаходили по рудому кольору волосся і потворній родимці на обличчі. А за якими ще ознаками можна зрозуміти, що ви або знайома жінка — та сама таємнича відьма, інформує Ukr.Media.

У сучасному світі ніхто особливо не вірить в екстрасенсів, некромантів, ворожок та інших магів, що дозволяє їм спокійно перебувати серед нас. Скажений ритм життя змушує людей не звертати особливої уваги на містичні знаки і в цілому ігнорувати паранормальне. І даремно! Раптом ви і є та сама чаклунка? Ніколи не помічали за собою, що можете передбачати події? А фраза "Я ж говорила" у вашому випадку не гордовите зауваження, а символ пророцтва що збулося?

Томний і проникливий погляд

У чаклунки, відьми проникливий, буквально гіпнотичний погляд.

Як тільки вам на шляху зустрінеться справжня відьма, ви відразу це зрозумієте. Погляд у чаклунки часто томний і проникливий, деяким може навіть здатися, що він гіпнотизує. Однак довго в очі жінці з містичними здібностями ви дивитися не зможете: стане ніяково, відчуєте незрозуміло звідки взявся страх, захочеться швидше відвести погляд. Якщо вам часто говорять про подібне або просто не дивляться в очі, знайте: справжня відьма — ви сама.

Чаклунку недолюблюють сусіди

Це може прозвучати кумедно, але сусіди сучасної відьми, яка може жити в найближчій від вас квартирі, дійсно не злюблять таку жінку. І не тому, що чаклунка своїми здібностями всіляко знущається з людей що живуть поруч, а через енергетику цієї дами. Вона настільки сильна, що проникає навіть крізь стіни і вікна. Видають її і молоко що постійно скисає і несподіване буйство домашніх тварин.

Збуваються слова і бажання жінки

Слова відьми завжди збуваються.

Якщо ви і правда володієте відьомськими здібностями, то часто чуєте на свою адресу подібні фрази: "Накаркала!", "Сказала і збулося, ось відьма". Так, є така здатність у чаклунки: жінка може одними тільки словами змусити бажання збутися, а недругів віднадити і прогнати подалі, зіпсувавши життя. Великий дар і тісний зв'язок з вищими силами наділяють пророчі слова відьми енергією, щоб ті виконувалися.

Настрій відьми залежить від фази місяця

Не тільки перевертні залежать від місяця, як виявилося, але і чаклунки теж. Жінка з відьомськими здібностями в повний місяць не перетворюється на величезну вовкоподібну істоту, але у неї можуть бути перепади настрою. З давніх часів знали, що чаклунством займатися в будь-який вподобаний день не можна, для ритуалів необхідно підбирати місячні фази. Справжні відьми завжди пов'язані з місяцем, черпають від нього сили, стаючи емоційними або бачачи дуже яскраві сни-пророцтва.

Жінці сняться віщі сни

Відьмам і чаклункам сняться віщі сни.

Чаклунки з самого народження відчувають навколишній світ інакше, ніж прості люди. Тому не варто дивуватися віщим снам — вони лише ознака, що підтверджує, що ви відьма. Засинаючи, люди з містичними здібностями немов входять в транс. Вони здатні отримувати знання з інформаційного поля Землі, переміщатися в часі. Часто у снах відьма бачить образи, чує голоси, і все це в підсумку зливається в пророче бачення.

Важко визначити вік жінки

Відьомська магія має дуже корисний ефект: дарує власниці практично вічну юність. Жінка з містичними здібностями завжди виглядає привабливо, свіжо і молодо. Визначити на око, скільки ж чаклунки років, важко. Адже і сама дівчина не зацікавлена в тому, щоб розкривати свій секрет. У Середньовіччі вірили, що у чаклунки, незважаючи на бездоганну зовнішність, все одно буде якась ознака, що відносить її до слуг диявола: різного кольору очі, дивної форми родима пляма або родимка. Просто це дуже ретельно ховається від чужих очей.

У відьми часто непростий характер

Та, всередині якої приховані магічні сили, ну просто не може поводитися як звичайна дівчина. Буде в ній завжди якась особливість. Наприклад, заведено вважати, що злі відьми відрізняються поганим характером: злопам'ятні, стервозні, собі на думці і занадто незалежні. Однак є і добрі чаклунки, які вміння і чародійство направляють на благо і допомогу людям. І такі жінки страждають від надмірної чутливості, тобто емпатії. А все через те, що ці відьмочки народилися з умінням відчувати і торкатися навіть до найтонших енергій людей і тварин навколо себе.

Чаклунки обожнюють грім

Згадайте відчуття під час грози. Коли грім за вікном настільки сильно гримить, що дзвенять шибки у віконних рамах, а машини на вулиці заливаються мелодіями сигналізацій, вам спокійно? Відчуваєте умиротворення? Або, може, піднімається настрій? Відчуваєте навіть прилив сил? Це відбувається не просто так. Є повір'я, що грім — це неймовірно сильне зосередження магічної енергії. І тільки потомствені відьми мають дар заповнювати під час бурі чаклунські сили.

Джерело