Ці 3 знаки Зодіаку можуть розлучитися у 2024 році

Якщо ваші відносини переживають кризу, це може бути пов'язано з тим, що ви і ваш партнер фундаментально не підходите один одному, або ж зірки хочуть, щоб ви розлучилися, або те й інше.

У будь-якому випадку, у деяких знаків Зодіаку розрив відносин може замаячити на обрії завдяки певним рухам планет, інформує Ukr.Media.

За словами астрологів, кожен планетарний транзит може наділити ваш знак Зодіаку певною енергією, і якщо йдеться про розлучення, Сатурн — один із тих, за ким варто стежити.

Сатурн відомий як планета карми, обмежень та стабільності. Коли Сатурн утворює складні аспекти — квадрати чи опозиції — до особистих планет, таких як Венера чи Марс, це може означати період випробувань та реструктуризації відносин. Саме тому у вас може статися важлива подія, наприклад, ви прозрієте, що ваш піврічний роман більше не вартий вашого витраченого часу.

Уран ще одна планета, що впливає на відносини. Він може принести несподівані збої або одкровення, які струсять існуючу динаміку. Вплив Урану може також викликати бажання свободи, незалежності чи справжності, що призведе до розриву чи радикальних змін у відносинах.

А ще є крихітний Плутон, який символізує трансформацію, силу та відродження. Транзит Плутона може пролити світло на глибоко заховані проблеми — і тоді ви зрозумієте, що вам та вашому партнеру треба розлучитися.

Ось три знаки, які, швидше за все, розлучаться зі своїм партнером у 2024 році завдяки цим планетарним рухам:

Леви

Якщо ви Лев, який перебуває у стосунках, будьте обережні. За словами астрологів, Уран знаходиться у зодіакальному знаку Тельця протягом 2024 року і складає квадратуру з Левом. У світі астрології цей аспект дуже складний. У цьому випадку він може означати, що ваш партнер не задовольняє ваші потреби.

Вплив Урану може принести раптові зміни, руйнування або прагнення до свободи та незалежності, що може вступити в суперечність із потребою Лева у визнанні, вірності та стабільності у відносинах.

Якщо ваш партнер колись був більш ніжним, ви можете відчути, що змушені розлучитися, якщо він раптом став холодним, хоча не виключено, що це ви почуваєтеся задушеним. Щоби пережити цей рік без втрат, Астрологи рекомендують захищати свою індивідуальність.

Ваші стосунки будуть набагато здоровішими, якщо ви будете відкрито і чесно говорити про те, що вам потрібно, але якщо ви таки переживете розрив, то така практика також налаштує вас на веселий холостяцький сезон, коли ви робитимете саме те, що хочете.

Скорпіон

У 2024 році Скорпіон може зіткнутися зі значними змінами у відносинах через вплив Сатурна і Плутона у Водолії, що утворюють квадрати до Сонця Скорпіона та інших ключових позицій. Ці транзити можуть призвести до інтенсивної боротьби за владу, емоційних трансформацій чи необхідності протистояти [серйозним проблемам у відносинах].

Скорпіонові, як водному знаку, керованому Плутоном, властиво обмірковувати кожну деталь свого любовного життя, але у даному разі обмірковування може бути вартим. Схильність Скорпіонів занурюватися в глибини емоцій може призвести до проривів або розривів, оскільки вони прагнуть до справжності та трансформації.

Якщо ваш партнер здається вам невідповідною особистістю, зробіть собі ласку і йдіть зараз — навіть якщо ви разом вже давно. Так ви зможете почати все з чистого аркуша, а не озиратися назад у 2025 році та дивуватися, чому ви провели ще один рік, відчуваючи себе напружено та непомітно.

Риби

За словами астрологів, Сатурн прийшов, щоб усе зіпсувати. 6 травня Сатурн зробив півквадрат до ретроградного Плутона, і разом із цим почався розлад у ваших стосунках.

Коли Сатурн стане ретроградним у Рибах 29 червня, відносини вибухнуть.

Оскільки Плутон — планета трансформації, а Сатурн — планета карми, вам раптом здасться, що ваш партнер — найдратівливіша людина на світі, навіть якщо ви завжди ладнали. Річ у тім, що вони можуть раптово подумати те саме про вас.

Коли Нептун — правитель Риб — стане ретроградним 2 липня, саме тоді ви зможете остаточно вирішити, що робити далі. На думку астрологів, цей планетарний транзит спонукає вас відправити безліч повідомлень своєму супутникові, і саме тоді ви, швидше за все, розлучитеся назавжди.

Джерело