Чому зйомку дочки Міли Йовович для бренду Miu Miu рознесли в пух і порох

Що так обурило користувачів і чому бренд розкритикували?

Як стало відомо, у Мережі останні дні обговорюють нову фотосесію зі старшою спадкоємицею Міли Йовович. Річ у тім, що Евер Андерсон стала обличчям четвертої лімітованої апсайкл-колекції Miu Miu. Проте, коментатори справедливо відзначають як невдалий концепт зйомки, так і відвертий образ дочки зірки фільму «П'ятий елемент». Що так обурило користувачів і чому бренд розкритикували?

Евер Андерсон

Ні для кого не секрет, що діти знаменитостей, зазвичай, йдуть стопами своїх зіркових батьків. Не винятком стала і Евер Андерсон. Так, дівчинка впевнено прокладає собі шлях у світ кінематографа та моделінгу. Що цікаво, за її плечима вже чимало фотосесій від іменитих брендів та навіть зйомки у чотирьох кінострічках, інформує Ukr.Media.

Однак, звичайно ж, не всі роботи можуть бути гідно оцінені. І днями такою стала фотографування від бренду Miu Miu. Сама ж спадкоємиця Міли Йовович стала обличчям нової колекції. Так, ви вже, напевно, звернули увагу на речі з деніму. Важливо відзначити, що одяг був створений із архівних перероблених матеріалів попередніх колекцій бренду.

Якщо ж говорити про вартість брендового одягу, то він може неприємно здивувати користувачів Цінник починається від 2100 доларів за джинси. За сумку доведеться викласти вже понад 4200 доларів. Якщо ж вам сподобалася розшита камінням та паєтками джинсова куртка, то готуйтеся розлучитися з 10600 доларами.

«Це якийсь жах»

Однак коментаторів дивують не так ціни, як сам образ Евер і задум компанії. Як бачите, один з нарядів дівчинки включав трендові труси. За ідеєю Miu Miu вони виступають не як спідня білизна, а як самостійна річ. На жаль, з боку виглядає надто відверто, чи не так?

«Їй же лише 16! Куди дивляться організатори зйомки?», «О, ну тепер із Miu Miu я точно не захочу мати спільних справ після такого з неповнолітньою», «Це якийсь жах». Проте на захист бренду стали інші коментатори. Адже, на їхню думку, дочка Міли Йовович має цілком пристойний вигляд у цьому образі.

Чимало питань виникло і до самої задумки фотосесії. Річ у тім, що не помітити хворобливий вигляд Евер практично неможливо. Та й самі кольори знімків залишають бажати кращого. У результаті користувачі Мережі розкритикували роботу фотографа, і стилістів. «Модель має викликати бажання виглядати так само. Тобто, продавати те, що демонструє. Але це не про сьогоднішній випадок».

Джерело