Чому так важливі перші 12 днів після Нового року

В перші 12 днів після Нового Року можна закласти фундамент успіху на весь наступний рік.

12 днів після Нового Року, так само як і 12 днів після Дня Народження – символізують 12 основних сфер життя людини, які відповідають 12 Знаків Зодіаку та 12 Будинків Гороскопу кожної людини. Від того, як Ви проведете ці 12 днів – залежить життя цілого року до наступного Нового Року, інформує UkrMedia.

Знаючи Астрологічні принципи, можна закласти фундамент Успіху на весь рік у всіх сферах життя:

1 Січня

Займаємося своїм зовнішнім виглядом, фізичним тілом і особистим саморозвитком. 1 січня зробити це, звичайно, багатьом буде не просто :). Але якщо ми хочемо бути в хорошій фізичній формі, красивими, стрункими, зовні привабливими весь наступний рік – доведеться потрудитися! У цей день бажано записати свою мету саме в цих сферах.

Наприклад: я красива, у мене струнке гнучке тіло, моя вага 60 кг І щоб ця мета легше досягалася, необхідно зробити реальні кроки – піти в спортзал, зробити вдома будь-які фізичні вправи. В цей день потрібно зробити щось для свого самовдосконалення. Необхідно також поліпшити свій зовнішній вигляд – одягнути новий одяг, весь день ходити лише в новому красивому, зробити нову стрижку, зачіску, макіяж, манікюр.

Напевно, ми все це зробили 31 грудня, все ж 1 січня – треба виглядати красиво! Загалом присвятіть перший день Нового Року найголовнішої людині у вашому житті – собі. А то зазвичай буває навпаки – весь день ми присвячуємо своїм гостям і домашнім клопотам. Провести цей день треба дуже активно! Пасивність в 1 день протипоказано.

2 Січня

Треба подумати про матеріальне. Цей день пов'язаний з доходами, грошима, матеріальними засобами. Напишіть свою мету – які джерела доходу ви хочете мати, скільки їх, яку суму ви плануєте отримувати (за місяць, за рік). Зробіть що-небудь з грошима на фізичному рівні – перерахуйте всі свої гроші, постарайтеся отримати гроші за свої послуги саме в цей день, заведіть домашню скарбничку, наповніть її грошима вже сьогодні, купіть новий гаманець, створити яке-небудь нове джерело доходу тощо.

У 2 день ні в якому разі не давайте в борг і самі не беріть. У цей день краще взагалі не віддавати свої гроші (навіть у магазині), треба навпаки постаратися отримати їх з різних джерел – тоді весь рік гроші будуть йти до Вас.

3 Січня

Символізує спілкування, інформацію, інтелект, навчання. Напишіть, яку нову інформацію Ви бажаєте освоїти, чомусь новому навчитись, які закінчити курси, які відвідати семінари. У цей день рекомендується багато спілкуватися, читати, вчитися, працювати з інформацією – але тільки зі світлою і позитивною інформацією.

І дуже уважно ставитеся до кожного сказаного слова. Не можна сваритися в цей день, не можна засмічувати свою мову грубими словами, тим більше матом. Говоріть тільки хороше, сприятливе, те що несе вібрації успіху і гармонії. Цей день ще пов'язаний з транспортними засобами, напишіть який автомобіль ви хочете купити, почитайте про нього відгуки, дізнайтеся про нього всю інформацію, можна навіть з'їздити в автосалон, побачити його на власні очі, пройти тест-драйв. В 3 день бажано весело провести час зі своїми братами, сестрами, однокласниками, одногрупниками, сусідами.

4 Січня

Символізує рід, сім'ю. Опишіть образ Вашої ідеальної сім'ї, скільки в ній людей, які один з одним відносини. Якщо сім'я у вас вже є – напишіть, що хочете поліпшити. Весь день проведіть вдома, в сімейному колі, зберіть всю сім'ю за святковий стіл. Дуже важливо в цей день відчувати сімейну гармонію.

Поспілкуйтеся не лише зі своєю сім'єю, але і з родичами, особливо з батьками, бабусями і дідусями. Згадайте всіх своїх предків, подякуйте їм за те, що Ви живете, кого треба – вибачте.

5 Січня

Символізує любов, хобі, творчість, задоволення і дітей (як підсумок Любові, задоволення і Вищого Творіння). Напишіть ваші цілі в цих сферах. Проведіть день з дітьми, займіться творчістю, обов'язково доставте собі яке-небудь задоволення, розважтеся, сходіть в ресторан, відпочиньте, призначте побачення коханій (коханому). Нудьгувати не можна! Треба радіти і отримувати задоволення від життя!

6 Січня

Пов'язаний з повсякденною рутинною роботою, з роботою в підлеглому положенні, тваринами, харчуванням і здоров'ям. Опишіть своє ідеальне здоров'я, зробіть якісь корисні процедури для свого здоров'я (підіть у лазню, зробіть масаж, займіться йогою тощо). Особливо уважно поставтеся до харчування, не переїдайте, їжте що-небудь легке і дуже корисне. Напишіть яку роботу ви хочете мати, які стосунки з колегами. Якщо ви начальник – напишіть, яких підлеглих ви хотіли б бачити. Поспілкуйтеся в цей день з тваринами – це буде дуже сприятливо для вас. Займайтеся звичайними побутовими справами і роботою.

7 Січня

Налаштовуємося на шлюб, на відносини з партнерами (особистими та діловими). Продумайте і запишіть ваші цілі – створити образ ідеального шлюбу, який вам потрібен партнер, ваші відносини. Якщо ви самотні, сходіть у весільний салон просто придбайте собі вбрання, уявіть, що ваше весілля не за горами, залиште оголошення на сайті знайомств, покажіть Всесвіту, що ви хочете і готові вступити в шлюб. Якщо у вас вже є чоловік (дружина) – то проведіть весь цей день з ним (з нею), влаштуйте святковий обід на двох, обговоріть плани на майбутнє.

Слідкуйте за тим, щоб не посваритися зі своїм партнером в цей день, не з'ясовуйте стосунки, не висловлюйте претензій. Краще навпаки розповісти про свої світлі почуття, показати наскільки ви цінуєте один одного. Нехай ваші відносини будуть дуже гармонійними і щасливими в цей день. Для бізнесу уявіть таких партнерів, які Вам потрібні, опишіть всі їхні професійні та людські якості.

8 Січня

Символізує екстрим, ризик, кризу, чужі гроші, великі гроші, гроші партнерів, вагітність, очищення. Уникайте в цей день екстремальних і ризикованих вчинків – якщо вони вам не потрібні в наступному році. Краще спрямуйте свою енергію на грошові потоки – сходіть в банк, напитайтесь енергією великих грошей.

Також у цей день можна відкрити рахунок в банку і покласти на нього певну суму, щоб весь рік ваш рахунок зростав і поповнювався. Ще бажано саме в цей день отримати гроші від своїх бізнес-партнерів і особистих партнерів (чоловіка), тоді весь рік у вас буде прибуток від них.

А також рекомендується в цей день погасити кредит (або хоча б внести якусь значну частину), щоб бути вільним від цього тягаря весь рік. Ще 8 день пов'язаний з зачаттям дитини і вагітністю. Якщо це актуально для вас – можете "приступити до справи", уявити собі як в ідеалі буде протікати ваша вагітність. Також 8 день символізує очищення і звільнення від чогось застарілого і непотрібного. Тому викиньте сьогодні що-небудь старе й віджиле. Якщо від вас щось пішло саме сьогодні – радійте – це вам дійсно більше не потрібно.

9 Січня

Подорожі, викладання, вища освіта. Напишіть які країни ви хочете відвідати, яку вищу освіту отримати, якого вчителя ви хотіли б зустріти. Якщо вчитель вже є – поспілкуйтеся з ним сьогодні – це буде дуже сприятливо. Якщо в цей день ви свідомо вирушите в подорож – то весь рік будете подорожувати!

10 Січня

Символізує вашу мету, кар'єру, начальників, високі професійні досягнення. Чітко продумайте яку найвищу амбітну мету ви хочете досягти, що для цього потрібно? Яка кар'єра вам потрібна? Якщо ви працюєте в підлеглому положенні – опишіть образ вашого ідеального начальника, що в цей день важливо мати гарні відносини з начальством. Зробіть щось конкретне для ваших професійних досягнень.

11 Січня

Друзі, клуби за інтересами. Поспілкуйтеся в цей день з друзями, однодумцями. Зробіть що-небудь несподіване і неординарне у цей день. Ще цей день пов'язаний з мріями та бажаннями. Опишіть свою мрію і думайте про неї весь день, відчуваючи радість.

12 Січня

День самоти, таємниці, духовності, молитви, медитацій. Саме сьогодні варто залишитися на самоті, в тиші, помолитися, помедитувати, почитати що-небудь езотеричне, містичне, про таємне і незвідане. Підвести бажані підсумки всього наступного року і нікому про це не розповідати. Добре в цей день сходити в Храм, помолитися і попросити допомоги у Вищих Сил.

Проживіть ці 12 днів гармонійно і усвідомлено, і тоді Ваше життя обов'язково стане щасливішим!

Джерело