“Чому шанувальники б’ють на сполох”: Що не так із стосунками Селени Гомес та Бенні Бланко

Кохана і щаслива.

Після кількох років тотальної самотності зірка нарешті насолоджується романтичними стосунками. Але шанувальники так і не можуть прийняти її вибір, хоч би як вона переконувала, що кохана і щаслива, інформує Ukr.Media.

Особисте життя Селени Гомес тривалий час непокоїло не лише близьких, а й численних шанувальників. Після скандального розставання з Джастіном Бібером у 2018 році зірка каналу Disney вирішила сконцентруватися на кар'єрі та бізнесі, відклавши пошук партнера до найкращих часів. Це зрештою створило ще більший ажіотаж навколо «закадрового» життя ефектної брюнетки.

Коли у грудні 2023 року співачка оголосила про роман із музикантом та продюсером Бенні Бланко, шанувальники Гомес випробували цілий спектр емоцій. Поки одні раділи за свого кумира і бажали їй та її новому обранцю довгих років спільного щастя, інші, навпаки, різко виступили проти вибору співачки.

У цьому, на перший погляд, щасливому партнерстві 31-річної Гомес та 36-річного Бланка фанатам вдалося розглянути деякі тривожні сигнали, які можуть поставити спільне майбутнє двох артистів під загрозу.

У минулому Бланко кидав камінь у город Селени

Довіра та повага є обов'язковим фундаментом для побудови здорових та міцних стосунків. Тому випади Бенні у бік Селени на початку їхніх стосунків дуже насторожили шанувальників творчості попвиконавиці.

Так, наприклад, у 2020 році під час обговорення спільної роботи з Джастіном Бібером на Zach Sang Show Бланко зневажливо висловився на адресу зірок, які запускають свої косметичні бренди:

"Джастін не з цих шаблонних попвиконавців, які тільки й кажуть, що: Це мій новий сингл, а ось моя лінійка макіяжу", — заявив тоді він.

Примітно, що інтерв'ю вийшло через місяць після запуску бренду Селени Rare Beauty, тому багато шанувальників припустили, що своїми словами Бланко кинув камінь саме в її город.

І, схоже, навіть сама Гомес не заперечує, що була об'єктом його образ. У коментарях під уже віддаленим постом фанат нагадав співачці про сумнівні висловлювання її залицяльника, на що та відповіла, що, хоч Бенні і зачепив її тоді, він все одно найкращий, з ким вона зустрічалася до цього.

Бланко досі спілкується із Джастіном Бібером

Бланко та Бібер добре спілкуються вже дуже багато років. Артисти часто працювали над спільними музичними проєктами, включаючи трек Eenie Meenie 2010 року та пісню Lonely, випущену 2021 року. І, на жаль, ця давня дружба може відіграти негативну роль у відносинах Селени та Бена.

Навіть якщо залишити осторонь болісний зв'язок Гомеса та Бібера, зазвичай це поганий знак, якщо чийсь колишній не залишає коло спілкування пари. У такому разі відносини коханих можуть розвиватися за одним із двох сценаріїв.

Гомес може спробувати уникнути незручних ситуацій або відродження старих образ, тримаючи Бібера на відстані, але це, напевно, викличе дискомфорт у Бланка. В іншому разі Селена буде змушена імітувати дружбу з Джастіном заради свого бойфренда, що негативно позначиться на й так хисткому ментальному здоров'ї дівчини.

Гомес все ще не оговталася від токсичних відносин

Селена активно захищає свою думку від критики, водночас виявляючи любов до себе та встановлюючи здорові межі, проте її коментарі часто звучать досить дивно. Згадати хоча б слова співачки про те, що Бланко "все одно кращий, ніж будь-хто, з ким вона колись зустрічалася". Що це — висока похвала Бенні чи знижена планка у Селени? Це "все ще" і шанувальники, і психологи, які аналізують роман, як тільки не називали — і тривожним дзвінком, і великим червоним прапором, і просто образливою для Бланко ремаркою.

Гомес раніше розповідала, що під час довгих і складних відносин з Джастіном Бібером вона неодноразово зазнавала емоційного аб'юзу.

"Небезпечно не позбавлятися менталітету жертви. Я просто насправді відчуваю, що стала жертвою насильства", — коментувала Селена свій минулий досвід.

Співачка прагне перерости своєї травми, проте їй явно важко встановлювати глибокі позитивні зв'язки з наступними партнерами. Тому перед Бланком постає велике і складне завдання повернути Гомес віру в нетоксичне кохання. Чи впорається він із цим, покаже лише час.

Джерело