Чому не можна спати на порваному простирадлі: народні прикмети

До чого рветься постільна білизна.

Багато століть наші предки збирали спостереження й аналізували їхні наслідки. Так народжувалися народні прикмети, багато з яких продовжують залишатися актуальними й в наші дні. Вони стосуються звичайнісіньких подій і предметів, які раптом починають набувати незвичних форм: сіль висипається із сільнички, дзеркало б'ється на дрібні шматочки, улюблена прикраса безслідно зникає, інформує Ukr.Media.

Аналогічні неприємності відбуваються і з домашнім текстилем. На ньому з'являються потертості, а іноді й дірки. Що ж означає така подія, коли вона трапляється з простирадлом? Існує кілька тлумачень прикмети, але всі вони пов'язані з втратою енергетичного захисту людини в той час, коли вона найбільш вразлива, тобто під час сну.

  • Дірка, що утворилася на великому простирадлі для подружнього ложа, передрікає появу тріщини у стосунках чоловіка і дружини. Спати на такій постільній білизні категорично неприпустимо, оскільки в утворену енергетичну "чорну діру" швидко випарується сімейне благополуччя.
  • Простирадло з дірами на ліжку самотньої людини обіцяє їй серйозні неприємності зі здоров'ям, ніч за ніччю поглинаючи життєві сили й позитивну енергію.
  • Категорично не можна застеляти дитяче ліжечко рваним простирадлом. Такий необдуманий вчинок недосвідчених батьків загрожує малюкові підвищеною вразливістю і повною втратою захисту від пристріту або псування.
  • Слід зазначити, що зашита або заштопана діра абсолютно не вберігає від негативного впливу полотна, цілісність якого вже порушена. Не економте на дрібницях і купіть нове простирадло, інакше здоров'я і благополуччя домочадців опиниться під загрозою.

Джерело