Чому народні прикмети забороняють чоловікові застеляти постіль

Забобони пов'язані з подружнім ліжком.

Багато забобонів у народі пов'язані з подружнім ложем. Розповідаємо, які з них можуть зіпсувати ваші стосунки, інформує Ukr.Media.

Прокинулися, потягнулися і… ні, не вирушили у справах, а обов'язково заправили ліжко, навіть якщо вдома нікого немає, а ви самі прийдете ввечері і ляжете спати. Згідно з прикметами, безлад у ліжку призведе до хаосу в особистому житті та проблем у сім'ї.

Але! Не дозволяйте це робити чоловікові, навіть якщо самі вже спізнюєтеся, а він ще не поспішає. Або ж, навпаки, дозволяйте, якщо не хочете бути головною у сім'ї. Народна прикмета говорить:

"Жінка, яка постіль стелить, владу над чоловіком має"

Тож подумайте: хто в сім'ї господар, той нехай ліжко й упорядковує.

До речі, це не єдина прикмета про подружнє ліжко. Вважається, наприклад, що дружина не повинна перелазити через сплячого чоловіка, щоб не накликати на нього сім бід. У ваше ліжко не можна укладати спати сторонніх, навіть якщо це родичі, яким ви на ніч поступилися сімейним ложем. Нічого страшного, вони посплять на дивані, а у вашій родині зате не з'явиться третій зайвий.

Ще вважається, що сон під роздільними ковдрами або в різних ліжках послаблює шлюб, але з цим, до речі, можуть посперечатися психологи, які кажуть, що у такому разі у відносинах не з'являється рутина.

І остання прикмета: подружнє ліжко не повинно стояти перед дзеркалом. Згідно з прикметами, таку сім'ю чекають зради.

Джерело