Чому мати Демі Мур продавала її чоловікам

Демі Мур 61: знущання, зради та «нервове виснаження». Що довелося пережити голлівудській знаменитості у своєму житті.

11 листопада американська актриса Демі Мур відзначила 61 день народження. На честь такої дати наша редакція вирішила згадати, через що довелося пройти екс-дружині Брюса Вілліса. До речі, в цій історії опинилися замішані як проблемне дитинство, так і зради одного з чоловіків. Подробиці, як завжди, у найближчі кілька хвилин, інформує Ukr.Media.

Демі Мур 61

Здавалося б, Демі Мур уже 61 рік. Вона щаслива мати трьох дівчат, успішна актриса, модель і навіть автор пісень. Але мало хто здогадується, що ховається за гарним малюнком голлівудської зірки. Так, наприклад, деякі факти з її біографії можуть жахнути навіть досвідченого користувача Мережі.

Почати, мабуть, варто з дитинства Деметрії Джин Гайнс. Саме таке ім'я мала майбутня знаменитість до свого першого шлюбу. А ось росла дівчинка далеко не в самій благополучній родині. Рідний батько покинув їх із матір'ю за два місяці до народження дитини. Про те, що її виховує вітчим, Демі Мур дізналася лише через роки. Що ж до матері, то вона не знала іншого щастя, ніж пиячити.

Ціна у 500 доларів

Більше того, за чергову пляшку аморальна мати готова була навіть використати власну дочку. Так, у своїх мемуарах акторка згадувала, як мати регулярно брала її до клубів. Роль дівчинки була простою. Її краса вже в юні роки мала попит серед чоловіків, які готові були віддати будь-які гроші, аби розважитися з молодою дівчиною.

Щоправда, найгірше було попереду. Одного дня мати Демі буквально продала ніч із дочкою одному знайомому. Ціна за те, щоб розважитися з 15-річною дівчиною, була лише 500 доларів. Саме у стільки жінка оцінила красу спадкоємиці. "Я переїхала з батьківського будинку, коли мені було 16 років", — пізніше розповість вже знаменита брюнетка. Тоді ж вона покинула школу і подалася до модельного бізнесу.

Ставши повнолітньою, Демі зустріла рок-музиканта Фредді Мура. Саме від нього їй дістанеться звичніше всім нам прізвище. І це можна назвати єдиним плюсом п'яти років шлюбу. З Брюсом Віллісом їй пощастить зустрітися лише через два роки після розлучення. Саме в союзі з «Міцним горішком» вона народить трьох дочок, твердо стане на ноги як актриса і зможе похвалитися популярністю.

Шлюб з аб'юзером та «нервове виснаження»

На жаль, мало хто міг уявити, що наступний шлюб Демі стане чи не найтемнішою сторінкою в її житті. З Ештоном Кутчером знаменитість була одружена з 2005-го по 2013 рік. І, що цікаво, проблеми почалися від початку їхніх стосунків у 2003 році. Втративши дитину під час вагітності, акторка намагалася шукати способи лікування безпліддя. Але все було марно.

Пізніше у своїх мемуарах голлівудська зірка зізнається, що не отримала підтримки з боку Кутчера. Останній, до речі, здавалося, всіма силами намагається зробити лише гірше. Чоловік підливав своїй обраниці міцне, зраджував з подругами її дочок і навіть запевнив, що актриса зовсім не бажана в ліжку.

Зрештою Демі Мур змогла кинути аб'юзера та зрадника. Але якою ціною… На кілька років їй довелося зав'язати з акторством. А колись вона навіть потрапила до лікарні з діагнозом «нервове виснаження». Відтоді знаменитість не виходить заміж і присвячує себе дітям і онуці, що недавно народилася. Не забуває модель і про Вілліса, який страждає на деменцію. Про те, щоб знайти жіноче щастя, Демі намагається не замислюватися.

Джерело