Чому діти Кейт Міддлтон завжди їдять окремо від батьків

Несподівана деталь палацового життя спадкоємців принца Вільяма.

Виховання дитини, як відомо, справа досить індивідуальна. В одній сім'ї спадкоємцю буде дозволено все, в іншій одне покарання змінюватиме інше. Але, як з'ясувалося, цікаві моменти можна знайти й у королівській сім'ї. Так, наприклад, діти Кейт Міддлтон їдять окремо від батьків. У чому полягає причина такої традиції?

Діти Кейт Міддлтон їдять окремо від батьків

Ні для кого не секрет, що в монархії є свої правила та вказівки не лише для слуг, а й для самих членів королівської родини. Більш того, вільності не дозволені навіть для найменших спадкоємців короля. І, безперечно, винятків немає навіть для улюбленців публіки, інформує Ukr.Media.

Так, наприклад, діти Кейт Міддлтон їдять окремо від батьків. Дане правило неухильно виконується не тільки у звичайні дні, а й на Різдво та інші свята. Здавалося б, у чому може бути причина такої недовіри до спадкоємців? Тим не менш, є просте пояснення.

Як зізнався колишній королівський шеф-кухар Даррен Макгрейді, спочатку принци Джордж і Луї і принцеса Шарлотта повинні навчитися «мистецтву ввічливої розмови». Щоправда, варто зазначити, що мало лише вивчити всі тонкощі світської розмови за столом. Потрібно ще й дорости до необхідного віку. Діти завжди їли в дитячій, поки не ставали достатньо дорослими, щоб правильно поводитись за обіднім столом.

Численний список правил

Більше того, за словами Макгрейді, який працював на королеву Єлизавету і принцесу Діану, подібне свого часу пройшли і принци Вільям і Гаррі. Вони не тільки насилу дотримувалися цього правила, але й ще всіляко відмовлялися їсти зелень. А тому шеф-кухареві доводилося нерідко маскувати овочі під улюблені страви дітей принца Чарльза. Щоправда, іноді здорове харчування спадкоємців порушувала сама леді Ді, водячи хлопчиків у Макдоналдс.

«Королівський дитячий садок був призначений не тільки для виховання умів молодих членів королівської сім'ї, але і для виховання їх смаків. Няня завжди контролювала меню та стежила за тим, щоб вони їли збалансоване харчування. Воно включало не лише багато корисних овочів, а й знайомило їх з новими дорослими стравами».

Як бачите, не тільки працівники в Королівському палаці змушені дотримуватися незліченного списку правил, а й члени монаршої родини. Що ж до окремого приймання їжі в дітей і дорослих, це здається цілком логічним. Адже варто враховувати, що йдеться далеко не про середньостатистичну родину.

Джерело