Чоловіків цих знаків Зодіаку легше всього довести до РАЦСу

З ким сміливо можна планувати весілля?

«Що за тітонька з високою зачіскою ставить нам дивні питання?», думають чоловіки і несподівано розуміють, що вони вже одружені. А от не треба бути такими наївними — зворотної дороги немає, і з РАЦСу можна вийти тільки з дружиною під ручку. І хто ж потрапив у цю нещасну (а може бути, щасливу) четвірку?

Чоловік-Рак

Рак постійно витає в хмарах і навіть не помітить, що подруга вже розставила у ванній свої незліченні баночки-скляночки і розіслала запрошення листівки на весілля. «Ну, РАЦС так РАЦС», каже чоловік-Рак і сподівається, що все розсмокчеться само собою. Не давайте йому схаменутися і швидше знайомте з батьками, інформує Ukr.Media.

Чоловік-Діва

Найбільш правильний чоловік у світі не стане витрачати роки життя на холостяцьке існування. Але дами повинні пам'ятати — хлопця-Діву легко довести до РАЦСу тільки в тому випадку, якщо ви розумниця-красуня і відмінна господиня.

Чоловік-Терези

Велелюбний і темпераментний повітряний чоловік не проти сходити з вами в РАЦС. Може бути, йому набридло бурхливе холостяцьке життя, а може, він у вас закоханий. Загалом, проблем з хлопцем-Терези не буде, і в найвідповідальніший момент він не підведе і скаже «так».

Чоловік-Водолій

Водолій незалежний і волелюбний. Але Водолій — дуже відповідальна і чесна людина, і якщо він зізнався вам в любові, телефонуйте в РАЦС і призначайте дату весілля. І не затягуйте з цією справою, адже Водолій стане чудовим чоловіком, і дамочки, які бажають довести його до реєстрації, вже шикуються в чергу.

Але раптом ці хлопці з такою ж легкістю погодяться на розлучення? Може бути, варто придивитися до чоловіків, які обмірковують свої рішення і серйозно ставляться до створення сім'ї. А вже під яким знаком Зодіаку народився ваш обранець — це справа десята.

Джерело