Чоловік “поховав” свою дружину, щоби втекти за кордон – його затримали – Суспільство

Чоловік "поховав" свою дружину, щоби втекти за кордон - його затримали - Суспільство

Фото: т.ме/ДПСУкр

Українські прикордонники затримали чоловіка, який за підробленими документами намагався виїхати з країни до Угорщини. При цьому на кордоні він надав довідки про смерть своєї дружини. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

– Чоловік разом із паспортом надав свідоцтва про смерть дружини, про шлюб та про народження дитини. Ці документи мають бути підставою для його виїзду за кордон як батька-одинака. Втім, прикордонники встановили, що свідоцтво про смерть є підробленим, – розповіли прикордонники.

Після цього чоловік зізнався, що дружина жива, а фальшивий документ йому дав водій автобуса, яким він прямував до Угорщини. Тепер на обох порушників чекає відповідальність перед законом, у тому числі, за підробку документів.

Раніше прикордонники врятували ухиліста, який хотів втекти за кордон, але мало не став жертвою вовків. Чоловік заліз на дерево, рятуючись від хижаків, і звернувся по допомогу до прикордонників. На Закарпатті прикордонники врятували двох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути українсько-словацький кордон, подолавши річку Латориця. Ухилісти отримали переохолодження і чекали на допомогу, сидячи на дереві.
Джерело