Чого чекати, якщо загубили рукавичку: які існують прикмети

До чого втратити рукавичку: народні повір'я.

Багатьом елементам одягу в старі часи приписували чудові властивості. Вважалося, що пояс здатний зміцнити дух і тіло, а жінкам навіть допомагає завести дітей. Шапка оберігає не тільки від сонця і морозу, але ще й від несправедливого поводження, інформує Ukr.Media.

А ось рукавиці слугували справжнім оберегом, захищаючи не лише від холоду та бруду, а й від нечистої сили чи лихої людини. Навіть у спекотну погоду їх носили з собою за поясом, не забували покласти в скриню з приданим, взяти на судове засідання для гарантії справедливого рішення. Випадкова втрата такого сильного охоронця вважалася справжнім нещастям.

  • Втратити рукавиці на початку подорожі означало негаразди, хвороби та неприємності в дорозі. Розгуби не були захищені від злодіїв і лихих людей, які забирали не тільки пожитки, а й життя.
  • Втрата майна під час роботи обіцяла неуспіх розпочатої справи. Для її завершення потрібно було подолати безліч перешкод і затратити чимало зусиль.
  • Якщо рукавицю втрачала незаміжня дівчина, прикмета передрікала їй долю старої діви. Для дами, яка перебуває у шлюбі, така втрата означала в кращому разі розлучення, а можливо і вдівство.
  • Для ділової людини загубити рукавиці означало виникнення несподіваних перешкод в отриманні прибутку, конфлікти з партнерами та складнощі зі збутом товару.

Джерело