Чи зможе Росія напасти на країну НАТО: Столтенберг дав відповідь

Чи зможе Росія напасти на країну НАТО: Столтенберг дав відповідь

Генсек НАТО зазначив, що союзники по Альянсу будуть продовжувати уважний моніторинг ситуації фото з відкритих джерел

Майже всі російські сухопутні сили задіяні в агресивній війні проти України

НАТО не відчуває зараз військової загрози від Росії, оскільки вона майже всі свої сухопутні війська задіяла в агресивній війні проти України. Про це у Брюсселі під час пресконференції заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, відповідаючи на запитання журналістів щодо провокаційних заяв Росії та погроз нарощування військового угруповання на кордонах з Фінляндією, передає «Укрінформ».

Будь ласка, читайте текст після реклами

«Фінляндія зараз перебуває у безпеці, більшій, ніж вона мала до приєднання до Альянсу, тому що зараз вона прикрита спільними зобов’язаннями в обороні, відповідно до статті 5 (Вашингтонського договору, – ред.), один за всіх, всі за одного. Майже всі російські сухопутні сили задіяні в агресивній війні проти України. Тож ми не бачимо жодних безпосередніх військових загроз проти будь-якого союзника по НАТО», – сказав Столтенберг.

Водночас генсек НАТО зазначив, що союзники по Альянсу будуть продовжувати уважний моніторинг ситуації та подальших дій Росії. Єнс Столтенберг наголосив, що ця організація здатна захистити будь-якого союзника, і успішно виконує це завдання вже протягом 75 років поспіль.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Нагадаємо, німецькі спецслужби підготували аналіз військової загрози з боку РФ, який прогнозує, що «з 2026 року» вона може напасти на територію країн-членів Північноатлантичного Альянсу. 

Раніше генерал-лейтенант у відставці Бен Годжес заявив, що у разі перемоги в Україні Росія буде наступати на країни Балтії або іншу державу НАТО.

Читайте також:

Росія готується до війни з НАТО – естонська розвідка Як Росія воюватиме проти НАТО Чи може Росія напасти на НАТО? Розвідка прокоментувала Чому РФ може атакувати НАТО ще до президентських виборів у США?

Джерело