Чи можна викидати стару сумку: прикмети

Забобони про сумки.

У кожному будинку за роки життя сім'ї неодмінно накопичується чимало старих речей. Часто вони перебувають у досить пристойному стані, і викинути їх "не піднімається рука". Тому одяг і взуття, тріснутий посуд і зламана техніка захаращують кути, шафи та комори. Однак зберігання цих непотрібних уже предметів негативно позначається не тільки на житловому просторі, а й на домашній атмосфері, призводячи до конфліктів, проблем зі здоров'ям і фінансової кризи, інформує Ukr.Media.

До числа небажаних для зберігання предметів належать і старі сумки, а їхній вплив на домашню атмосферу залежить від конкретних обставин.

  • Якщо ви зберігаєте ридикюль або клатч, які мають пристойний вигляд і можуть бути коли-небудь використані, то не варто розкидати їх у невідповідних місцях. Відведіть для аксесуарів окреме місце в шафі, що закривається, і не забудьте покласти в кожен виріб монетку, лавровий листочок або будь-який інший предмет. Адже порожні сумочки відвертають від власника удачу і грошові потоки, роблять життя порожнім і безцільним.
  • Ніколи не тримайте в домі вироби з дірками або відірваними ручками. Адже такі пошкодження притягують злодіїв-домушників і грошові втрати, а також провокують катастрофи місцевого значення на кшталт пожежі, позапланового ремонту чи аварії опалювальної системи.
  • Якщо ви впевнені, що стара сумка вам ніколи не знадобитися, то, в якому б прекрасному стані вона не була, безжально відправляйте її на брухт. Однак при цьому варто пам'ятати, що будь-яка особиста річ завжди просякнута хазяйською енергетикою, а отже через неї ви стаєте вразливими для темного чаклунства. Щоб недоброзичливці не змогли використати аксесуар проти вас, перш ніж викинути, його слід попередньо очистити. Для цього сумку на деякий час занурюють у солону воду, обкурюють пахощами або церковною свічкою. На смітник стару річ, як і будь-яке інше сміття, виносьте тільки у світлий час доби.

Джерело