Через зсув ґрунту на Хмельниччині “Укрзалізниця” внесла зміни у маршрути руху деяких поїздів – Суспільство

Через зсув ґрунту на Хмельниччині "Укрзалізниця" внесла зміни у маршрути руху деяких поїздів - Суспільство

Фото: t.me/UkrzalInfo/5529

Вночі 17 березня “Укрзалізниця” через зсув ґрунту  на перегоні Нігин – Гуменці тимчасово закрила рух для потяга №139/140 Київ – Кам’янець-Подільський (разом із причіпними вагонами з Ужгорода). Вже вранці залізничники детальніше повідомили про ситуацію на Кам’янеччині і про те, що деякі потяги курсуватимуть за зміненими маршрутами.

– Тривають оцінка ситуації та роботи по усуненню деформації земляного полотна на перегоні Нігин – Гуменці у Хмельницькій області. Час на усунення наразі визначається, роботи потенційно можуть тривати кілька діб. Це означає, що на деякий час будуть внесені корективи до маршрутів трьох приміських поїздів, – повідомили у пресслужбі “Укрзалізниці”.

Мова йде про потяги 6382 Ларга – Кам’янець-Подільський (замість Ларга – Хмельницький), 6383 Хмельницький – Нігин (замість Хмельницький – Ларга) та 6384 Нігин – Гречани (замість Ларга – Гречани). Поїзд далекого сполучення №139/140 Київ – Кам’янець-Подільський вже обмежили до/зі станції Нігин.

Також “Укрзалізниця” звернулася до місцевої влади, аби організувати довезення пасажирів до/з Нігина безкоштовними автобусами впродовж всього періоду ремонту. Пасажирів ранкового рейсу наразі вже пересаджують на організований трансфер.

Раніше у селі Лазещина Рахівського району стався зсув опорної камʼяної стінки автомобільного шляху національного значення Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів.  За попередніми даними, причиною пошкодження берегового укріплення могли стати ускладнені погодні умови – надмірні дощі та зливи.
Джерело