Через “Резерв+” свої дані оновили 2 млн українців – Суспільство

Через "Резерв+" свої дані оновили 2 млн українців - Суспільство

З 18 травня, коли розпочав роботу застосунок “Резерв+”, його послугами для оновлення персональних даних та оформлення військово-облікових документів скористалися вже 2 мільйони громадян. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Катерина Черногоренко.

– Вже 2 мільйони українців оновили свої дані у “Резерв+”. Без втрати часу й очікування. Кількість людей, що оновлює дані, продовжує зростати щодня. Ми порахували: якщо б 2 мільйони пішли одночасно оновлювати дані у всі ТЦК в Україні, то це б зайняло понад 235 днів, – розповіла Катерина Черногоренко.

Оновлення даних через застосунок займає лише кілька хвилин. Завдяки цьому “Резерв+” став першим місцем, куди українці звертаються для оновлення даних. На другому місці – ЦНАПи, на третьому – ТЦК та СП.

18 травня для українських військовозобов’язаних запустили новий додаток “Резерв+”. З його допомогою можна дистанційно уточнити чи оновити облікові дані у територіальному центрі комплектування (ТЦК), повідомляє Генштаб ЗСУ.  17 травня Зеленський підписав закон про підвищення штрафів за порушення військового обліку у 20 разів.
Джерело