Через негоду в Україні можуть перекрити дороги державного значення – Суспільство

Через негоду в Україні можуть перекрити дороги державного значення - Суспільство

Фото: facebook.com/MNS.GOV.UA

З 7 по 9 січня в Україні очікуються складні погодні умови: температура повітря різко знизиться до 19 – 25 градусів морозу, також  прогнозують сильні снігопади. Ситуація на дорогах буде ускладненою через ожеледицю і налипання мокрого снігу.  Тож в Україні створили цілодобовий штаб з ліквідації наслідків негоди, повідомляє Міністерство.

Водіїв попереджають, що за необхідності, рух на дорогах державного значення може бути обмежений або перекритий. Дізнатися актуальну інформацію щодо стану автомобільних доріг можна вже зараз за телефоном цілодобової гарячої лінії Штабу: +380674006080.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах слід звертатися за номерами: 101, 102 та 103. Водіїв закликають найближчими днями утриматися від поїздок, особливо на далекі відстані. Водіям великогабаритного транспорту варто користуватися майданчиками для відстою, розташованими вздовж державних доріг.

У неділю, 7 січня, в Україні очікується одночасно вплив двох різних повітряних мас – арктичної із півночі та теплої вологої середземноморської. Тому в північній частині посиляться морози, вдень температура повітря становитиме  -5-12 градусів. 
Джерело