Чайні прикмети: чого чекати, якщо облилися чаєм

Забобони пов'язані з розлитим чаєм.

Хто не знає про традиційні ритуали й традиції, пов'язані з вживанням чаю в Англії або Китаї? Наші предки теж любили довгими вечорами посидіти за самоваром, ведучи неспішні розмови й випиваючи по кілька чашок поспіль. Тому не дивно, що "чайні" прикмети мають не тільки міжнародний, а й вельми різноманітний характер, інформує Ukr.Media.

Розсипаний чай пророкує нерозуміння оточуючих і недовіру близьких людей. Чаїнки в бурштиновому напої обіцяють хороші новини, а бульбашки на його поверхні віщують поцілунки. Чимало прикмет пов'язано і з розлитим чаєм.

  • Якщо хтось регулярно наливає напій "з гіркою", проливаючи його на стіл або блюдечко, він ніколи не знатиме проблем із грошима. А той, хто постійно не доливає рідину в чашку, приречений животіти в скруті.

  • Чай, розлитий по столу або підлозі в результаті пустощів, обіцяє учасникам несвоєчасної розваги серйозну сварку.

  • Якщо на калюжці пролитого напою ви помітили піну, то приготуйтеся, що незабаром хтось пристрасно вас цілуватиме.

Особливого значення набуває чай, пролитий на одяг або відкрите тіло. У цьому випадку варто звернути увагу на супутні обставини.​

  • Незаміжня дівчина, яка облилася бурштиновою рідиною, не повинна засмучуватися через зіпсоване вбрання. Адже незабаром їй належить відправитися під вінець.
  • Чай, пролитий на себе в той час, як ви підносите чашку до губ, попереджає про неприємне непорозуміння. Найімовірніше, несподівана подія залишить неприємний слід у душі й долі.
  • Якщо чай був пролитий через те, що в чашці залишилася ложечка, то прикмети дружно трактують цю подію як украй негативну. Наші пращури вірили, що така подія обіцяє людині безліч бід і проблем.
  • Той, хто обіллється чаєм не з власної вини, а внаслідок чужої незручності, має підготуватися до несподіваного візиту непроханих і не надто приємних людей. Якщо ж вдасться уникнути прийому гостей, то цілком імовірне отримання неприємної звістки від далеких рідних або знайомих.
  • Особливості пролитого напою теж впливають на наслідки незграбності. Так солодкий чай на людині обіцяє їй приємні несподіванки, а гарячий — не тільки опіки, а й інші проблеми.
  • Варто звернути увагу на результат незручності. Адже "чайні" плями, що не відпираються від одягу, попереджають про можливі перешкоди на шляху до досягнення заповітної мети.

Джерело