“Це вірний спосіб залучити до свого життя багатство”: Для чого потрібно встигнути помити вікна до Великодня

Причому робити це слід правильно.

Вікна перед Великоднем потрібно обов'язково привести до ладу, а навіщо це робити, інформує Ukr.Media.

Вікна є своєрідними очима нашого житла. Тому важливо завжди утримувати їх у чистоті. Відповідно до давніх повір'їв, через вікна можна залучити до свого житла достаток, щастя. А от якщо поводитися з ними неправильно, є ризик спричинити лиха і негаразди.

Наші пращури вірили, що навесні слід обов'язково помити вікна. Це сприяє залученню до будинку радості, щастя, удачі та благополуччя. Головне вибрати для миття вікон правильний день.

Найвдаліший час, щоб помити вікна навесні

З точки зору народної мудрості, найвдалішим часом для очищення вікон у будинку — один із днів перед Великоднем. Річ у тім, що сонячні промені, що проникають у наш будинок через вікна саме в цей період, допомагають вигнати з житла нечисть, біди та проблеми.

Під час миття скла бажано уявляти собі, як ви змиваєте з нього весь негатив і впускаєте в кімнати разом із сонячними променями мир, достаток та щастя.

Також не варто забувати і про народні прикмети, пов'язані з вікнами. Наприклад, не можна забиратися в будинку при відкритих вікнах (це може призвести до сварок та скандалів у сім'ї).

Перш ніж взятися за прибирання, вікна необхідно закрити. Лише після цього можна сміливо приступати до наведення чистоти та порядку. Починати мити вікна варто із внутрішньої сторони. Потім їх промийте зовні.

Перед Великоднем найвдаліший день, щоб помити вікна — Чистий четвер. Також можна провести чищення вікон і в понеділок, перед Великоднем.

Категорично не можна виконувати цю домашню роботу у Страсну п'ятницю.

Заборони у передпасхальному прибиранні

З наведенням чистоти та миттям вікон перед Великоднем у народі пов'язано безліч заборон:

  • Не можна мити вікна жінкам у положенні, щоб не нашкодити своєму здоров'ю та здоров'ю дитини;

  • Не миють вікна, коли йде дощ, щоб не накликати в сім'ю негаразди та проблеми;

  • Не приступають до миття скла після заходу сонця, щоб не вимити з дому благополуччя, достаток та удачу.

Як залучати в будинок фінансове благополуччя, миючи вікна

Для того, щоб у будинку завжди був достаток усіх благ, мити вікна навесні напередодні Великодня слід так:

  • Клаптем червоного кольору, щоб привернути до свого будинку багатство. При цьому пам'ятайте, що використовувати для миття ганчірку, зроблену зі старого одягу, не можна, щоб не втратити добробут. Не полінуйтеся купити відріз червоної тканини спеціально для миття вікон, якщо мрієте розбагатіти.
  • Водою, до якої додали трохи кориці. Так у будинку витатиме приємний аромат, який так люблять гроші.
  • Водою, настояною на монетах золотого кольору чи золоті. Це допоможе вам примножити свій добробут. Після закінчення миття вікон монетки залиште на підвіконні. Воду варто вилити під дерево, що росте біля будинку. Витрачати ці монети не можна. Це буде ваш грошовий талісман до наступного миття вікон.

Ці прості правила, продиктовані мудрістю предків, допомагають зберегти добробут у домі та примножити достаток.

Джерело