«Це наш ангел»: дружина Тимура Мірошниченка про удочеріння маленької Ангелини

Інна Мірошниченко розповіла зворушливу історію удочеріння їхньої прийомної доньки та розсекретила її ім'я.

У своєму інста-блозі Інна поділилася, що доля звела їх із дівчинкою 15 травня, у Міжнародний день сім'ї. Інна застрягла в пробці, але вирішила не гаяти час і зателефонувала до служби у справах дітей. На дзвінок відповіли, і вона почала шукати анкети дітей віком від 8 до 12 років. У першій анкеті вона побачила ім'я дівчинки — Ангеліна. Її анкета виявилася актуальною, інформує Ukr.Media.

«Це наш ангел, як наш. Я запитала, чи анкета актуальна, і мені відповіли: «Так. Краще приїжджайте. Поговоримо. Я дуже хочу, щоб усі мої діти були в сім'ях»,

– поділилася Інна.

Інна та Тимур одразу розпочали процес удочерення. За словами Інни, це зайняло близько півтора місяця. Вона вдячна всім, хто допомагав і робив усе можливе, щоб Ангеліна нарешті знайшла сім'ю.

«Ця історія не буде простою, вона сповнена викликів і вимагає багато сміливості та терпіння. Як би не було страшно чути історію чи медичний висновок, ми жодного разу не подумали про те, щоби шукати когось ще. Це наша Ангеліна. Попереду 1,5 місяці служб, розпоряджень, документів та 1600 км в один бік для побачення. Я десятки разів плакала від подяки людям, які допомагали, робили все можливе та навіть більше, щоб прискорити цей процес. Попереду ще багато бюрократії, але це дрібниці порівняно з тим, що наша дитина нарешті знайшла сім'ю», — додала Інна.

Джерело