Буданов сказав, чи застосує РФ ядерну зброю

Буданов сказав, чи застосує РФ ядерну зброю

Фото: Getty Images Керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов

Володимир Путін у березні заявив, що Росія “з військово-технічної точки зору готова до ядерної війни”.

Очільник Кремля Володимир Путін навряд втілить у дійсність свої ядерні погрози, оскільки це призведе до великих політичних проблем для нього. Про це у неділю, 23 червня, заявив керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов, повідомляє The Philadelphia Inquirer.

Таким чином голова української розвідки відповів на питання журналіста видання, який поцікавився, чи вдарить Путін ядерною зброєю, якщо втратить Крим. 

“По-перше, я знаю, що там насправді відбувається. По-друге, я знаю реальні характеристики російської ядерної зброї. Яку користь вона може принести? У нас немає великих концентрацій військ, для яких така ядерна зброя була б доречною. А пробити дірки в наших лініях оборони можна звичайними засобами ведення війни. Крім того, використання ядерної зброї призвело б до великих політичних ризиків для Путіна”, – сказав він. 

Керівник ГУР додав, що окупований Крим може бути відрізаний від поставок зброї з Росії і потрібно “зробити все, щоб це реалізувати”.

Нагадаємо, раніше російський диктатор Володимир Путін пригрозив “трагічними наслідками” країнам, які наважаться відправити своїх військових в Україну. 

В ЄС прокоментували заяви Путіна, зазначивши, що ядерні погрози є абсолютно неприйнятними і недоречними. А у США нагадали, що вже попереджали Росію про наслідки застосування ядерної зброї. 

Також повідомлялося, що міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що ядерні погрози російського диктатора Володимира Путіна не слід сприймати надто серйозно. 

Джерело