Буданов розповів, коли вичерпається наступ Росії

Буданов розповів, коли вичерпається наступ Росії

Фото: Генштаб ЗСУ / Facebook Спалена російська бронетехніка під Адіївкою

У росіян є певне просування біля Авдіївки, але це не те, на що вони розразовували, зазначив начальник ГУР.

Наступальні операції російських агресорів можуть вичерпатись на початку весни. Такий прогноз озвучив керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов в ефірі телемарафону у вівторок, 30 січня.

Буданову нагадали його слова у жовтні 2023 року про те, що на початку 2024-го ситуація щодо подальших воєнних дій стане більш-менш зрозумілою.

“Ще ні (картина на фронті не промальовується – ред.). Ближче до весни. Зараз я можу вам сказати, що зараз триває наступальна операція РФ”, – сазав керівник ГУР.

За словами Буданова, вона почалася в листопаді 2023 року і триває вже два з половиною місяці, але “якимись великими” результати наступу РФ назвати не можна. При цьому він визнав певні просування росіян біля Авдіївки.

“Але це не те, на що вони розраховували. Вони хотіли швидко вийти на бар’єрний рубіж по річці Чорний Жеребець у Харківській області та вийти на адмінмежі Донецької та Луганської областей. Як ви розумієте, навіть близько такого немає”, – заявив Буданов.

За прогнозам кервника ГУР, російській наступ поки триватиме і “десь на початку весни він вичерпається вже повністю”.

“Зараз – хід противника. Він закінчиться, і, я думаю, почнеться наш”, – додав Буданов.

Раніше у ЗСУ оцінили загрозу наступу росіян на Харків. Українські військові зпевнили, що контролюють “поголів’я” російської армії на північному кордоні.

Джерело