Буданов прокоментував ідею обміняти Тьоткіно на Мелітополь

Буданов прокоментував ідею обміняти Тьоткіно на Мелітополь

Фото: ГУР Минобороны Украины Начальник ГУР Міністерства оборони України Кирило Буданов

Днями бійці з Легіону Свобода Росії запропонували переговори з Кремлем щодо обміну Тьоткіного на Мелітополь.

Начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов прокоментував пропозицію бійців Легіону Свобода Росії обміняти селище міського типу Тьоткіне Курської області на тимчасово окупований український Мелітополь. Про це він сказав в ефірі телемарафону.

Як відомо, днями доброволець Легіону Олексій Барановський заявив, що він із побратимами готові розпочати переговори з Кремлем щодо обміну Тьоткіного на Мелітополь.

“Я чув і бачив такий факт. Що можу сказати? Я б з радістю, як там буде – побачимо. Думаю, що зарано для цього”, – сказав Буданов.

Водночас, за його словами, у російських добровольчіх батальйонів з’являються ознаки суб’єктності.

“Їх зараз кілька, я думаю, що вони діють разом і близькі до об’єднання на принципах загального бачення необхідності трансформації Російської Федерації. … Ці хлопці довели і показали, що є багато різних шляхів, як повертати своє – не тільки розмовами про те, що хочеться щось змінити, але й діями”, – підкреслив керівник ГУР.

Нагадаємо, 16 березня у Бєлгороді пролунали вибухи. За годину до цього російські добровольці анонсували масований удар по військових цілях у місті.

Джерело